Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 1:1

Anwil pokonał na wyjeździe w sobotę Polski Cukier Toruń w drugim finałowym spotkaniu. Przy stanie rywalizacji 1:1 walka przenosi się do Włocławka. Publikujemy galerię zdjęć z wydarzenia.

Nauczycieli w Brześciu szkolili weterani z Afganistanu

Od ataku w Brześciu Kujawskim minęło już pięć dni. Życie w szkole, którą zaatakował były uczeń powoli wraca o normy. Dziś wiemy już jak ten atak wyglądał z punktu widzenia obecnych na miejscu pracowników. Wiemy też, skąd wzięła się sprawność ewakuacji uczniów i nauczycieli.

#Q4news Na kujawską nutę

W czwartek 23 maja w Centrum Kultury Browar B odbył się III Przegląd Dziecięcych Grup Tanecznych.

Włocławek gospodarzem II Kujawsko-Pomorskiego Forum Seniorów [VIDEO]

Wczoraj, 30 maja, Włocławek na kilkanaście godzin stanął się stolicą seniorów z województwa. Tego dnia odbyło się II Kujawsko-Pomorskie Forum Seniorów, którego celem, obok wymiany doświadczeń, była konsolidacja środowiska Seniorów, promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej osób starszych oraz poszukiwanie różnych form artykułowania zainteresowań osób w wieku senioralnym.

Dyrektorka SP 1 w Brześciu o Marku N. - To był spokojny uczeń [WIDEO]

Od poniedziałkowego ataku Brześć Kujawski jest w centrum zainteresowania całej Polski 18-letni napastnik zranił ciężko 11-letnią uczennicę i pracownicę szkoły. Wczoraj usłyszał prokuratorskie zarzuty. Dyrektorka szkoły wspomina, że przed laty, nie był uczniem sprawiającym jakiekolwiek problemy.

Wojska Obrony Terytorialanej gotowe do działania

Zawsze gotowi, zawsze blisko – to hasło Wojsk Obrony Terytorialnej. Tegoroczne wezbrania i podtopienia w Polsce były dla wielu pierwszym takim praktycznym sprawdzianem umiejętności. Niesienie pomocy w sytuacjach klęsk żywiołowych, to jedno z głównych zadań formacji.

Najnowsze galerie

2019-07-19

Tragiczne zdarzenie w Parku

147 wyświetleń

2019-07-19

Kartka z powstania

243 wyświetleń

2019-07-18

Magiczny Dywan w Oligo

176 wyświetleń

2019-07-18

Oczyszczają rz. Zgłowiączkę

151 wyświetleń

2019-07-18

Konsultacje społeczne w Nakonowie

76 wyświetleń

2019-07-16

Wioślarze WTW przed zgrupowaniem

226 wyświetleń