Zamknij X
Zamknij [X]

Kwalifikacja wojskowa rozpoczęta

Od początku lutego ruszyła kwalifikacja wojskowa. W całej Polsce przed komisjami stają mężczyźni z rocznika 2000. Nie inaczej jest we Włocławku, w którym, tradycyjnie już, pojawiają się przy ulicy Toruńskiej. Tu właśnie po zarejestrowaniu otrzymują kategorię zdolności do służby wojskowej. Jak wygląda kwalifikacja w tym roku?

Koniec epopei - w styczniu powraca

Zamknięty dla włocławian został w roku 2016. W 2017 ruszyły prace modernizacyjne. Pierwotnie, miał zostać oddany do użytku kilka miesięcy temu. Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy z wyremontowanego "Delfina" będą mogli skorzystać w styczniu.

Delfin wypłynie w Walentynki

Długie dzieje remontu basenu „Delfin” dobiegają końca. Dziś już wiemy, że mieszkańcy będą mogli korzystać z niego już od jutra. Otwarcie nastąpi o 14:00.

Człowiek w wodzie! Ćwiczenia nad Łubą

Strażacy, policjanci i ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego ćwiczyli wspólnie nad jeziorem Łuba. Szkolenie z technik ratownictwa lodowego odbyło się w niedzielę.

"Eurointegracja" podsumowała rok

15 stycznia członkowie Włocławskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych „Eurointegracja” spotkali się na zebraniu podsumowującym minione 12 miesięcy funkcjonowania.

Uchwała "antysmogowa" - dziś odbyły się konsultacje

Dziś we Włocławku odbyło się drugie już spotkanie przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego z samorządowcami i mieszkańcami regionu. Konsultacje społeczne, które wczoraj wystartowały w Toruniu dotyczą projektu uchwały „antysmogowej” przyjętej przez Sejmik Województwa.

Autobusem przekroczył prędkość o ponad 46 km/h w terenie zabudowanym

Podczas patrolowania ulicy Toruńskiej we Włocławku policyjny videorejestrator zarejestrował autobus, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 46 km/h. Na szczęście nie podróżowali nim pasażerowie, a 40-letni kierowca został ukarany mandatem karnym.

Wysokie ceny paliw - 'miejska stacja' receptą?

Co zrobić z wysokimi cenami paliw we Włocławku? Stwórzmy miejską stację paliw - wskazuje Prawo i Sprawiedliwość. Dziś złożono w ratuszu pismo w tej sprawie.

Najnowsze galerie

2019-03-26

Roztańczone Kujawy

60 wyświetleń

2019-03-26

Noc Sów w Nadleśnictwie

163 wyświetleń

2019-03-25

Pożar na ul. Dziewińskiej

59 wyświetleń

2019-03-25

Mistrzostwa Oldboyów w szachach

47 wyświetleń

2019-03-25

Mężczyzna z kijowym PESELem

184 wyświetleń

2019-03-25

Kamiński, Cieślak - spotkanie w GSW

222 wyświetleń