Włocławek upamiętnił Żołnierzy Niezłomnych

Jak co roku 1 marca Włocławek upamiętnił Żołnierzy Niezłomnych. Uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Niezłomnych odbyły się pod pomnikiem AK i w Klasztorze-Sanktuarium Matki Bożej Niezawodnej Nadziei.

Ruszył nabór do przedszkoli publicznych

Od 1 do 8 marca 2024 r. rodzice będą mieli czas na potwierdzenie kontynuacji wychowania przedszkolnego (przyjmowanie od rodziców deklaracji o pozostawieniu dziecka w dotychczasowym przedszkolu). Od 11 do 29 marca 2024 r. potrwają zapisy do przedszkoli (składanie wniosków wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez dziecko określonych kryteriów).

Młodzi przedstawiciele Lewicy spotkali się we Włocławku

W miniony weekend w Wieńcu Zdroju spotkali się przedstawiciele Federacji Młodych Socjaldemokratów i Młodej Lewicy. Rozmawiano na temat udziału młodych przedstawicieli organizacji lewicowych w zbliżających się wyborach samorządowych. Obrady zakończono wspólną konferencją prasową na osiedlu Celulozowa.

Elżbieta Witek spotkała się z mieszkańcami Włocławka

Spotkania Wolnych Polaków – pod tym hasłem działacze i politycy Prawa i Sprawiedliwości spotykają się ze swoimi wyborcami w polskich miastach. W sobotę 24 lutego jedno z takich spotkań odbyło się we Włocławku. Miasto odwiedziła była Marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek.

Konwencja wyborcza Lewicy – „Dream Team Kukuckiego”

Włocławska Lewica dziś oficjalnie zaprezentowała swojego kandydata na prezydenta miasta. Tu niespodzianki nie było – Krzysztof Kukucki jest tym, który stanie do wyborczej walki o fotel włodarza miasta. Nie obyło się jednak bez sensacji i to „dużego kalibru”. Igor Griszczuk i Szymon Szewczczyk – to między innymi oni powalczą o miejsce w Radzie Miasta z list Lewicy.

Najnowsze galerie

2024-07-15

Pożar na 3 Maja. Na miejscu 21 zastępów

160 wyświetleń

2024-07-12

Mistrzostwa Europy Fai Modeli Szybowców (cz.II)

174 wyświetleń

2024-07-12

Mistrzostwa Europy Fai Modeli Szybowców (cz.I)

156 wyświetleń

2024-07-08

Wracają Spacerki z Przewodnikiem

53 wyświetleń

2024-07-08

Lekkoatletyczny weekend na stadionie OSiR (cz. II)

244 wyświetleń

2024-07-08

Lekkoatletyczny weekend na stadionie OSiR (cz. I)

195 wyświetleń