Zamknij [X]

Od dziś szpital bez chirurgii dziecięcej

Cud nie nastąpił. Choć do ostatniej chwili dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku szukała potrzebnych specjalistów. Od dziś funkcjonowanie Oddziału Chirurgii Dziecięcej włocławskiej lecznicy jest zawieszone.

Studenci PWSZ o zmianach w szkolnictwie wyższym [WIDEO]

W miniony czwartek we włocławskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej rozpoczęło się XXXIII Forum Studentów PWSZ. Uczestnicy z dwudziestu polskich Wyższych Szkół Zawodowych debatują nad zmianami wprowadzonymi przez nową ustawę o szkolnictwie wyższym.

Ośmiu wspaniałych - konkurs rozstrzygnięty [WIDEO]

Włocławska edycja XXV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” za nami. Dziś we włocławskim Urzędzie Miasta odbyła się gala laureatów. Nagrody i wyróżnienia powędrowały do młodych włocławskich wolontariuszy.

Rafał Pokora gościem w ZSS [WIDEO]

Rafał Pokora to absolwent włocławskiego Zespołu Szkół Samochodowych. Przez całe swoje życie "ścigał marzenie". Udało się - dziś jest inżynierem w zespole Toyota sport GmbH.

Partia Roberta Biedronia rozpoczyna zbiórkę podpisów [WIDEO]

Swoich kandydatów do Europarlamentu w województwie "Wiosna" zaprezentuje 2 kwietnia. Już dziś jednak wiemy, że na liście ugrupowania znalazła się Wanda Nowicka i Olgierd Łukaszewicz. W czwartek partia zorganizowała krótki briefing prasowy poświęcony kampanii.

Komendanci służb składali sprawozdania przed radnymi

Bezpieczeństwo miasta i jego mieszkańców. To główny temat wczorajszej sesji Rady Miasta. Przed radnymi sprawozdania z działalności podległych służb zdawali komendanci straży pożarnej i policji.

99- latek nie żyje. 12 osób w szpitalu - efekt pożaru na Dziewińskiej [WIDEO]

To była jedna z największych akcji ratowniczych we Włocławku ostatnich lat. Łącznie kilkudziesięciu strażaków walczyło z ogniem, który pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze budynku. W akcji ratowniczej poszkodowanych zostało także czterech policjantów. Pożar przy ulicy Dziewińskiej pochłonął niestety także ofiarę śmiertelną.

Edukacja w cyfrowym wymiarze

25 marca w Browarze B odbyła się konferencja pod hasłem „Edukacja w cyfrowy wymiarze”, która po raz dziewiąty została zorganizowana we Włocławku przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli.

Najnowsze galerie

2019-05-24

Geberit rozpoczyna współprace z ZST

103 wyświetleń

2019-05-24

Dzień Matki DUK

67 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. III

233 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. II

151 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. I

234 wyświetleń

2019-05-23

Zwierzęta naszych lasów, łąk i pól

139 wyświetleń