Grupa Interwencyjna WOPR już działa [WIDEO]

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe we Włocławku od minionej niedzieli ma działać jeszcze skuteczniej i szybciej. Wszystko dzięki powołaniu do życia Grupy Interwencyjnej. Jej członkowie gotowi będą działania 24 godziny na dobę.

Niepodległa Suwerenna. Wernisaż wystawy

W piątek (24 maja) w Galerii Sztuki „Suszarnia” w Centrum Kultury Browar B. odbył się wernisaż Wystawy Malarstwa w 100-Lecie Odzyskania Przez Polskę Niepodległości.

#Q4news. Kibice witają ANWIL Włocławek

Po dwóch porażkach w Gdyni, przy stanie rywalizacji 0:2, mało kto z włocławskich kibiców przypuszczał, że ten półfinałowy pojedynek w Energa Basket Lidze, będzie miał tak niezwykły przebieg. A jednak, udało się i Anwil wygrał rywalizację o wejście do wielkiego finału 2:3. Nic dziwnego, że pomimo nocnej pory na powracających koszykarzy czekali kibice.

#Q4news. Lekkaoatletyka dla każdego!

„Lekkoatletyka dla każdego” to program stworzony pod auspicjami Ministerstwa Sportu i Turystyki. W jego ramach prowadzone są zajęcia dla uczniów w różnych grupach wiekowych. Oprócz regularnych ćwiczeń to także cykliczne zawody sportowe. W sobotę takie odbyły się we Włocławku.

Anwil pokonał Arkę. W niedzielę walczymy o Finał!

Jeśli kibice, którzy w czwartkowy wieczór szczelnie wypełnili włocławską Halę Mistrzów liczyli na wielkie emocje i podobne, jak we wtorek, zaangażowanie włocławian, ten mecz z pewnością ich nie rozczarował. Dramaturgia, zwroty akcji, pojedynek strzelców i happy end. Anwil wyrównuje stan rywalizacji z Arką i w niedzielę wybiegnie na parkiet w Gdyni.

Najnowsze galerie

2019-07-19

Tragiczne zdarzenie w Parku

136 wyświetleń

2019-07-19

Kartka z powstania

135 wyświetleń

2019-07-18

Magiczny Dywan w Oligo

138 wyświetleń

2019-07-18

Oczyszczają rz. Zgłowiączkę

170 wyświetleń

2019-07-18

Konsultacje społeczne w Nakonowie

159 wyświetleń

2019-07-16

Wioślarze WTW przed zgrupowaniem

94 wyświetleń