Zamknij [X]

Pobiegli dla Pawła

Dwustu biegaczy, od lat kilku do kilkudziesięciu pojawiło się na starcie niedzielnego „Biegu po życie”. W ramach tegorocznej edycji biegacze zbierali środki na leczenie Pawła Lewandowskiego.

Pomnik zostaje. Czy 'do gry' wejdzie wojewoda?

Na dzisiejszej sesji Rady Miasta miały decydować się losy pomnika. Pomnika, który od lat wzbudza kontrowersje i od lat też podejmowane są inicjatywy zmierzające do usunięcia go z ulicy Kilińskiego. „Pomnik upamiętniający powstanie KPRP we Włocławku”, nie zniknie jednak z pejzażu miasta. Dlaczego?

60 a nie 95 procent bonifikaty - jest decyzja Rady Miasta

60 procent. Na taką ulgę mogą liczyć włocławianie, którzy zdecydowaliby się na uiszczenie jednorazowej opłaty za przekształcenie użytkowania wieczystego we własność. Dziś zdecydowała o tym Rada Miasta.

Ratusz dofinansuje sport

4 stycznia tego roku Urząd Miasta ogłosił konkurs na dofinansowanie projektów krzewiących kulturę fizyczną. Dziś poznaliśmy rozstrzygnięcia.

'Polacy na to czekali' - mówi o nowych propozycjach PiS Joanna Borowiak

W miniony weekend odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości, podczas której zaprezentowano pięć programów, jakie PiS chce zrealizować w najbliższej przyszłości. Nowa „Piątka Morawieckiego” była tematem konferencji prasowej posłanki Joanny Borowiak i senatora Józefa Łyczaka.

Mobilne Q4. Rozmowa z Piotrem Czachowskim

Kolejna odsłona naszego Mobilnego Studia i kolejny gość na pokładzie. Tym razem – Piotr Czachowski, ze Stowarzyszenia „PATROL Włocławek”. To szczególna rozmowa, bo i szczególne okoliczności przyrody – wyjeżdżamy poza miasto. I rozmawiamy...

Runda zasadnicza za nami. W lidze siatkówki czas na play outy

Sezon I ligi siatkówki kobiet powoli zmierza do końca. W weekend rozegrano ostatnią kolejkę rundy zasadniczej rozgrywek. Po emocjonującym spotkaniu w Hali Mistrzów zawodniczki WTS KDBS Bank Włocławek przegrały z Mazovią Warszawa 3:1 ( 30:28, 21:25, 19:25, 22:25)

Gratka dla miłośników klasyków

Już w sobotę warto wybrać się do sąsiedniego Torunia, jeśli zaś przez przypadek jesteście fanami klasycznych czterech kółek, musicie się tam pojawić koniecznie. Oldtimer Meeting Toruń potrwa dwa dni.

Włocławek w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

Dziś w sali nr 4 Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 odbyło się spotkanie będące podsumowaniem kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018 „Autoportret” oraz jednocześnie inauguracja tegorocznej kampanii pod hasłem „Chce mi się chcieć!”.

Tomasz Gollob ambasadorem marki Selenka

Tomasz Gollob, legenda polskiego żużla został dziś ambasadorem marki „Selenka”, już w marcu w sklepach mogą pojawić się butelki wienieckiej wody, ozdobione twarzą sportowca.

Najnowsze galerie

2019-05-22

Nowa inwestycja w ANWILU

136 wyświetleń

2019-05-22

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate Tradycyjnym

93 wyświetleń

2019-05-22

LPP buduje centrum w Brześciu Kujawskim za 500 millionów

29 wyświetleń

2019-05-21

Anwil Włocławek - Arka Gdynia cz. III

53 wyświetleń

2019-05-21

Anwil Włocławek - Arka Gdynia cz. II

28 wyświetleń

2019-05-21

Anwil Włocławek - Arka Gdynia cz. I

240 wyświetleń