ZNP przygotowuje się do strajku (WIDEO)

Już tylko dni dzielą nas od zapowiadanego strajku nauczycieli. Ten rozpocząć się ma 8 kwietnia. W ciąż trwają rozmowy rządu ze związkowcami z ZNP. Od ewentualnego porozumienia zależy nie tylko to czy w przyszłym tygodniu odbędą się lekcje ale także los zbliżających się egzaminów w gminach i klasach ósmych podstawowych.

Rusza kampania informacyjna 'Nowej Piątki' w powiecie włocławskim [WIDEO]

Józef Ramlau, wicewojewoda kujawsko pomorski, konferencją prasową przed budynkiem Delegatury Urzędu Wojewódzkiego zainaugurował kampanię informacyjną dotyczącą "Nowej Piątki" rządu Prawa i Sprawiedliwości w powiecie włocławskim. Kampania od kilku dni trwa w całym województwie.

Od dziś szpital bez chirurgii dziecięcej

Cud nie nastąpił. Choć do ostatniej chwili dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku szukała potrzebnych specjalistów. Od dziś funkcjonowanie Oddziału Chirurgii Dziecięcej włocławskiej lecznicy jest zawieszone.

Studenci PWSZ o zmianach w szkolnictwie wyższym [WIDEO]

W miniony czwartek we włocławskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej rozpoczęło się XXXIII Forum Studentów PWSZ. Uczestnicy z dwudziestu polskich Wyższych Szkół Zawodowych debatują nad zmianami wprowadzonymi przez nową ustawę o szkolnictwie wyższym.

Ośmiu wspaniałych - konkurs rozstrzygnięty [WIDEO]

Włocławska edycja XXV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” za nami. Dziś we włocławskim Urzędzie Miasta odbyła się gala laureatów. Nagrody i wyróżnienia powędrowały do młodych włocławskich wolontariuszy.

Rafał Pokora gościem w ZSS [WIDEO]

Rafał Pokora to absolwent włocławskiego Zespołu Szkół Samochodowych. Przez całe swoje życie "ścigał marzenie". Udało się - dziś jest inżynierem w zespole Toyota sport GmbH.

Partia Roberta Biedronia rozpoczyna zbiórkę podpisów [WIDEO]

Swoich kandydatów do Europarlamentu w województwie "Wiosna" zaprezentuje 2 kwietnia. Już dziś jednak wiemy, że na liście ugrupowania znalazła się Wanda Nowicka i Olgierd Łukaszewicz. W czwartek partia zorganizowała krótki briefing prasowy poświęcony kampanii.

Najnowsze galerie

2019-07-19

Tragiczne zdarzenie w Parku

146 wyświetleń

2019-07-19

Kartka z powstania

101 wyświetleń

2019-07-18

Magiczny Dywan w Oligo

93 wyświetleń

2019-07-18

Oczyszczają rz. Zgłowiączkę

46 wyświetleń

2019-07-18

Konsultacje społeczne w Nakonowie

185 wyświetleń

2019-07-16

Wioślarze WTW przed zgrupowaniem

97 wyświetleń