Już jutro - Castorama otwiera sklep we Włocławku

Już 26 lutego ruszy sprzedaż w nowej Castoramie we Włocławku. Dzięki szerokiej ofercie produktów i usług, wielu innowacyjnym rozwiązaniom, a przede wszystkim pomocnemu zespołowi, sklep zapewni kompleksowe wsparcie klientom i zainspiruje ich do ulepszania domów i ogrodów. 28 lutego nową Castoramę odwiedzi go Dorota Szelągowska, która podczas specjalnych warsztatów pokaże jak wykonać proste elementy dekoracyjne, które urozmaicą wygląd wnętrz przy niewielkim nakładzie pracy i środków.

Ratusz dotuje sport. W tym roku wyda na ten cel ponad 1,6 mln.

W ubiegłym roku na dotacje dla imprez sportowych, sportu młodzieżowego i klubów wyniosły ogółem 1,335 miliona złotych. W tym, w wyniku konkursu, do beneficjentów popłynie 1,650 miliona. Kto otrzyma te środki? Dziś ratusz poinformował o szczegółach.

Po raz dwunasty spotkali się we Włocławku młodzi rzeźbiarze

Sześć lat temu z konkursu regionalnego przekształcił się w ogólnopolski. Po raz dwunasty we Włocławku odbył się finał Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego. W Centrum Kultury „Browar B.” pojawili się młodzi artyści z Włocławka, ale także Łodzi, czy Katowic.

Najlepsi z najlepszych – sportowcy z nagrodami

Mistrzowie Polski i Europy, kajakarze, siatkarze, lekkoatleci, piłkarze, bokserzy, zawodnicy i trenerzy, pojawili się wczoraj we Włocławku na uroczystości wręczenia nagród zarządu województwa za sukcesy odniesione w ubiegłym roku.

Polityczny wiec, czy zapoznanie z problemami miasta - spór wokół wizyty w ratuszu

"Upolitycznienie prac nad ważnym dla naszego województwa dokumentem" i "wykorzystywanie spotkania do promocji kandydatki Koalicji Obywatelskiej" - tak udział Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w spotkaniu konsultacyjnym na temat strategii rozwoju województwa komentują przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości. "Nic takiego nie miało miejsca" - odpowiada Marek Wojtkowski, gospodarz spotkania w ratuszu.

Czekaliśmy 13 lat. Anwil z Pucharem Polski

Okazje do rewanżów, dramaturgia, strzeleckie pojedynki, wreszcie znakomity, wygrany finał z Polskim Cukrem Toruń. Miniony weekend upłynął pod znakiem świetnej koszykówki i historycznego zwycięstwa Rottweilerów. Puchar Polski powrócił do Włocławka.

Powstrzymać ASF - konferencja we Włocławku

Bioasekuracja, współpraca pomiędzy służbami, odstrzał dzików w lasach kujawsko-pomorskiego, to sposoby walki z epidemią afrykańskiego pomoru świń o jakich rozmawiano w sobotę we Włocławku. Konferencja przyrodniczo-łowiecka dot. ASF odbyła się w miejskim ratuszu.

Najnowsze galerie

2020-07-13

Wypadek na DW252

48 wyświetleń

2020-07-13

Wieczór wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

81 wyświetleń

2020-07-10

Minister Marlena Maląg w Włocławku

94 wyświetleń

2020-07-09

CBR na finiszu

75 wyświetleń

2020-07-08

Instalacja Visbreakingu w PKN ORLEN

99 wyświetleń

2020-07-08

Straszewo - droga gminna po remocie

220 wyświetleń