Czekaliśmy 13 lat. Anwil z Pucharem Polski

Okazje do rewanżów, dramaturgia, strzeleckie pojedynki, wreszcie znakomity, wygrany finał z Polskim Cukrem Toruń. Miniony weekend upłynął pod znakiem świetnej koszykówki i historycznego zwycięstwa Rottweilerów. Puchar Polski powrócił do Włocławka.

Powstrzymać ASF - konferencja we Włocławku

Bioasekuracja, współpraca pomiędzy służbami, odstrzał dzików w lasach kujawsko-pomorskiego, to sposoby walki z epidemią afrykańskiego pomoru świń o jakich rozmawiano w sobotę we Włocławku. Konferencja przyrodniczo-łowiecka dot. ASF odbyła się w miejskim ratuszu.

78 lat temu powstała Armia Krajowa

14 lutego, pod pomnikiem Armii Krajowej we Włocławku w imieniu poseł na Sejm RP Joanny Borowiak i klubu radnych PiS złożono wiązanki z okazji 78. rocznicy powstania Armii Krajowej.

#Q4news W WKU 'drzwi otwarte' dla uczniów

Uczniowie włocławskich klas mundurowych mieli dziś niepowtarzalną okazję do poznania wojska „od środka”. W ramach akcji „otwartych drzwi” przy Okrężnej pojawili się wojskowi „chemicy”, „terytorialsi” i saperzy. Można było także poznać procedury obowiązujące przy przystępowaniu do służby.

Europa dla obywateli – spotkanie informacyjne w COPiW

We włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu odbyło się dziś spotkanie dotyczące pozyskiwania środków w ramach programu „Europa dla Obywateli”. Organizacje pozarządowe i instytucje samorządu mogą pozyskać od 25 do nawet 150 tysięcy euro na realizację przedsięwzięć.

Strategia przyspieszenia 2030+. We Włocławku rozmawiano o zdrowiu

We włocławskim szpitalu spotkali się dziś naukowcy i praktycy lecznictwa oraz samorządowcy. To jeden z paneli branżowych, które odbywają się w ramach opracowania strategii rozwoju województwa do roku 2030. Prace nad strategią rozpoczęły się oficjalnie w połowie stycznia. Dokument ma określać kierunki rozwoju regionu i obszary wymagające wsparcia władz samorządowych.

Najnowsze galerie

2020-07-03

Wyjątkowa wystawa w GSW

118 wyświetleń

2020-07-02

Zawody lekkoatletyczne cz. II

147 wyświetleń

2020-07-02

Zawody lekkoatletyczne cz. I

76 wyświetleń

2020-07-02

Miejskie kąpieliska już czekają

69 wyświetleń

2020-07-02

Jarosław Gowin we Włocławku

156 wyświetleń

2020-07-01

Żeglarski maraton na Zalewie

247 wyświetleń