Zamknij [X]

Uchwała "antysmogowa" - dziś odbyły się konsultacje

Dziś we Włocławku odbyło się drugie już spotkanie przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego z samorządowcami i mieszkańcami regionu. Konsultacje społeczne, które wczoraj wystartowały w Toruniu dotyczą projektu uchwały „antysmogowej” przyjętej przez Sejmik Województwa.

Autobusem przekroczył prędkość o ponad 46 km/h w terenie zabudowanym

Podczas patrolowania ulicy Toruńskiej we Włocławku policyjny videorejestrator zarejestrował autobus, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 46 km/h. Na szczęście nie podróżowali nim pasażerowie, a 40-letni kierowca został ukarany mandatem karnym.

Wysokie ceny paliw - 'miejska stacja' receptą?

Co zrobić z wysokimi cenami paliw we Włocławku? Stwórzmy miejską stację paliw - wskazuje Prawo i Sprawiedliwość. Dziś złożono w ratuszu pismo w tej sprawie.

Mundurowi szkolili się we Włocławku

W miniony weekend hala sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Chopina wypełniła się przedstawicielami służb mundurowych z całego kraju. Międzynarodowe Szkolenie Służb Mundurowych zgromadziło m. in. funkcjonariuszy Straży Miejskiej, Służby Więziennej i ochrony.

Koncert Wielu Serc - Oligo ma już 15 lat

W 2004 roku, kiedy powoływano do życia Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO, powołano do życia organizację, która przez minionych 15 lat na stałe wpisała się w pejzaż lokalnych „pozarządówek” i co najważniejsze – skutecznie działało na rzecz swoich podopiecznych .Nic dziwnego, że tegoroczny, tradycyjny „Koncert Wielu Serc” organizowany przez OLIGO był okazją do hucznego świętowania. Tak też było, w miniony piątek.

Pielgrzymi z Kujaw i Pomorza w Panamie

W niedzielę (27 stycznia) zakończyły się 34. Światowe Dni Młodzieży w Panamie. W wydarzeniach uczestniczyli pielgrzymi z naszego regionu. Młodzież odwiedziła lokalne parafie diecezji Chitre i Penonome oraz spotkała się z papieżem.

Anwil przegrywa z Banvitem po dogrywce

Po tym, kiedy Anwil Włocławek stracił szansę na awans do drugiej rundy rozgrywek Basketball Champions League spotkanie z tureckim Banvitem nie ściągnęło do Hali Mistrzów kompletu publiczności, także i „temperatura” na parkiecie daleka była od wrzenia. Choć spotkaniu nie brakowało dramaturgii, jednak na nieszczęście dla Anwilu, bez happy endu.

Rada Miasta z nowym przewodniczącym. Bez niespodzianki

Po tym, gdy Krzysztof Kukucki objął stanowisko Zastępcy Prezydenta Miasta, przed Radą Miasta stanęła konieczność wyboru nowego Przewodniczącego. Niespodzianki nie było – za stołem prezydialnym zasiądzie Stanisław Wawrzonkoski.

Najnowsze galerie

2019-06-16

Anwil Włocławek Mistrzem Polski! cz. I

113 wyświetleń

2019-06-16

Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń cz. II

202 wyświetleń

2019-06-16

Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń cz. I

64 wyświetleń

2019-06-14

Gala Grantobiorców w Browarze B

222 wyświetleń

2019-06-14

Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 9

204 wyświetleń

2019-06-14

Konkurs Bajkolandia

251 wyświetleń