Zamknij X
Zamknij [X]

II Kujawsko-Pomorskie Forum Seniorów

30 maja 2019 roku Włocławek na kilkanaście godzin stanie się stolicą seniorów z Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W tym dniu rozpoczyna się II Kujawsko-Pomorskie Forum Seniorów, którego celem, obok wymiany doświadczeń, jest konsolidacja środowiska Seniorów, promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej osób starszych oraz poszukiwanie różnych form artykułowania zainteresowań osób w wieku senioralnym.

Mobilne Q4. Rozmowa z Krzysztofem Brejzą (Część III)

Unia Europejska to przede wszystkim wartości - mówi Krzysztof Brejza w naszym Mobilnym Studiu. Czym jest Unia Europejska? Dokąd zmierza Polska? O tym mówi poseł w trzeciej odsłonie naszego spotkania.

Mobilne Q4. Rozmowa z Krzysztofem Brejzą

Zapraszamy do obejrzenia drugiej części naszej rozmowy z Krzysztofem Brejzą. W naszym mobilnym studiu tym razem, między innymi, kilka słów o słabościach polityki informacyjnej UE.

To jest nasza prośba (...) o obecność przy urnach - Grzegorz Schetyna we Włocławku

Kampania wyborcza do Parlamentu Europejskiego na finiszu. Już jutro od północy obowiązuje cisza wyborcza. Już w najbliższą niedzielę oddamy swoje głosy na kandydatów. Właśnie o frekwencję i „dobry, racjonalny głos na tych, którzy dają gwarancję dobrego rozwoju” – apelował szef Platformy Obywatelskiej we Włocławku.

Strażacy świętowali w Browarze B.

Co prawda dzień św. Floriana, patrona strażaków, przypada 4 maja, nie zmienia to faktu, że cały ten miesiąc wypełniony jest uroczystościami z udziałem przedstawicieli tej służby. Za nami zarówno ogólnopolski jak i choćby powiatowy dzień strażaka we Włocławku. Wczoraj zaś w CK „Browar B.” odbyły się uroczystości wojewódzkie.

Uczelniana konferencja o bezpieczeństwie narodowym [VIDEO]

W dniach 22 i 23 maja 2019 roku w auli PWSZ we Włocławku, ul. Obrońców Wisły 1920 r. 21/25 odbywa się międzynarodowa konferencja naukowo-szkoleniowa pn. „Strategia Bezpieczeństwa Narodowego w sytuacji zagrożenia – implikacje praktyczne do współpracy samorządów, społeczeństwa, służb mundurowych”.

Tomasz Latos o unijnych środkach na służbę zdrowia

O zwiększeniu puli środków na służbę zdrowia i o tym, gdzie powinny powędrować wydatkowane na nią fundusze unijne, mówił Tomasz Latos na konferencji prasowej we Włocławku. Kandydat do europarlamentu odwiedził miasto wczoraj.

WFOŚiGW otwiera się na włocławian

Włocławianie i mieszkańcy regionu, którzy chcieliby skorzystać z możliwości dofinansowań oferowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, nie muszą już udawać się do Torunia. Wczoraj otworzono włocławskie Biuro Terenowe WFOŚiGW.

Najnowsze galerie

2019-09-20

Europejski tydzień zrównoważonego transportu we Włocławku

168 wyświetleń

2019-09-20

Toyota już kolejny rok zadba o komfort jazdy zawodników Anwil

125 wyświetleń

2019-09-19

Konwencja PiS

31 wyświetleń

2019-09-19

Saniko ogłasza konkurs dla włocławskich uczniów

154 wyświetleń

2019-09-19

Konkurs wiedzy o Sejmie w KSW

234 wyświetleń

2019-09-18

Jerzy Wenderlich, Piotr Kowal i Anna Turska

189 wyświetleń