Zamknij [X]

Ratusz dofinansuje sport

4 stycznia tego roku Urząd Miasta ogłosił konkurs na dofinansowanie projektów krzewiących kulturę fizyczną. Dziś poznaliśmy rozstrzygnięcia.

'Polacy na to czekali' - mówi o nowych propozycjach PiS Joanna Borowiak

W miniony weekend odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości, podczas której zaprezentowano pięć programów, jakie PiS chce zrealizować w najbliższej przyszłości. Nowa „Piątka Morawieckiego” była tematem konferencji prasowej posłanki Joanny Borowiak i senatora Józefa Łyczaka.

Mobilne Q4. Rozmowa z Piotrem Czachowskim

Kolejna odsłona naszego Mobilnego Studia i kolejny gość na pokładzie. Tym razem – Piotr Czachowski, ze Stowarzyszenia „PATROL Włocławek”. To szczególna rozmowa, bo i szczególne okoliczności przyrody – wyjeżdżamy poza miasto. I rozmawiamy...

Runda zasadnicza za nami. W lidze siatkówki czas na play outy

Sezon I ligi siatkówki kobiet powoli zmierza do końca. W weekend rozegrano ostatnią kolejkę rundy zasadniczej rozgrywek. Po emocjonującym spotkaniu w Hali Mistrzów zawodniczki WTS KDBS Bank Włocławek przegrały z Mazovią Warszawa 3:1 ( 30:28, 21:25, 19:25, 22:25)

Gratka dla miłośników klasyków

Już w sobotę warto wybrać się do sąsiedniego Torunia, jeśli zaś przez przypadek jesteście fanami klasycznych czterech kółek, musicie się tam pojawić koniecznie. Oldtimer Meeting Toruń potrwa dwa dni.

Włocławek w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

Dziś w sali nr 4 Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 odbyło się spotkanie będące podsumowaniem kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018 „Autoportret” oraz jednocześnie inauguracja tegorocznej kampanii pod hasłem „Chce mi się chcieć!”.

Tomasz Gollob ambasadorem marki Selenka

Tomasz Gollob, legenda polskiego żużla został dziś ambasadorem marki „Selenka”, już w marcu w sklepach mogą pojawić się butelki wienieckiej wody, ozdobione twarzą sportowca.

Nielegalna krajalnia tytoniu zlikwidowana

Radziejowscy policjanci zatrzymali w środę(20.02.19r.) czterech mężczyzn w trakcie wytwarzania krajanki tytoniowej. W magazynie, gdzie trwała produkcja zabezpieczono blisko 14,5 ton krajanki tytoniowej. Wstępnie oszacowano, że straty Skarbu Państwa z tego tytułu mogły wynieść około 12 mln złotych.

Mobilne Q4. Rozmowa z Aleksandrem Budzyńskim

Czy wiecie, że we Włocławku jest ponad 400 portali? Nie, nie chodzi tu o te internetowe. Kilkaset miejsc na wirtualnej mapie Włocławka to portale koncentracji energii XM. Ich stworzenie to zasługa społeczności graczy w Ingress.. Kolejny gość w naszym Mobilnym Studiu Q4. - Aleksander Budzyński to jeden z nich. Trochę o Ingressie, trochę o Pokemon GO i sporo o tym, jak połączyć "wirtual" z realną pomocą.

Mobilne Q4. Rozmowa z Kamilem Rausem

Społecznik, piłkarz, biegacz, sportowiec i okazjonalnie... Święty Mikołaj. To bardzo krótka wersja CV naszego dzisiejszego gościa. Kamil Raus zasiadł dziś w naszym Mobilnym Studiu Q4.

Najnowsze galerie

2019-06-16

Anwil Włocławek Mistrzem Polski! cz. I

133 wyświetleń

2019-06-16

Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń cz. II

248 wyświetleń

2019-06-16

Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń cz. I

99 wyświetleń

2019-06-14

Gala Grantobiorców w Browarze B

112 wyświetleń

2019-06-14

Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 9

229 wyświetleń

2019-06-14

Konkurs Bajkolandia

120 wyświetleń