Zamknij [X]

Kolizja na Królewieckiej

Dziś około godziny 7:00 na skrzyżowaniu Chopina, Starodębskiej, Warszawskiej i Królewieckiej doszło do kolizji. Ruch w tym miejscu był o poranku mocno utrudniony. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Marszałek Karczewski: Józef Łyczak to świetna kandydatura do senatu

Marszałek Stanisław Karczewski odwiedził wczoraj region na zaproszenie senatora Józefa Łyczaka. Na dwóch spotkaniach, w Ciechocinku i we Włocławku, pojawili się członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości. Celem wizyty było udzielenie wsparcia ubiegającemu się o reelekcję senatorowi.

Solidarność 80 popiera Łukasza Zbonikowskiego

NSZZ „Solidarność 80” z regionu w zbliżających się wyborach do Senatu będzie popierać Łukasza Zbonikowskiego. Dziś ogłoszono to na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Nie popieramy kandydatów partii politycznych – tłumaczą działacze.

Festyn Historyczny w Majątku Kaniewo - dotyk historii

Dlaczego kosa była tak groźną bronią w czasie Insurekcji Kościuszkowskiej? Dlaczego saper pułkowy nosił tak specyficzny strój i dlaczego był on tak praktyczny? O tym mieli okazję przekonać się odwiedzający sobotni Festyn Historyczny w majątku Kaniewo.

Marek Wojtkowski spotkał się z kibicami Anwilu

Przed tygodniem, miało odbyć się walne zgromadzenie akcjonariuszy KK Włocławek. Do spotkania jednak nie doszło, z uwagi na na to, że nie pojawili się na nim przedstawiciele Towarzystwa Koszykówki Młodzieżowej, większościowego akcjonariusza klubu. Już wtedy prezydent zapowiedział, że zaprosi do ratusza kibiców. Wczoraj pojawili się w Urzędzie Miasta.

Mobilne Q4. Rozmowa z Anną Gembicką (Cz. I)

"Wszystko zaczęło się od Niezależnego Zrzeszenia Studentów" - tak minister Anna Gembicka mówi o początkach swojego zainteresowania polityką. To kolejny gość w naszym Mobilnym Studiu Q4.

6. Anwil Półmaraton wystartuje w niedzielę

Na dystansie 21 097 metrów rywalizować będzie kilkuset biegaczy z całej Polski. Na starcie imprezy staną także młodzi lekkoatleci. Jak co roku przygotowano dla nich imprezę "Anwilki na Start". Organizatorzy zapewniają, że w tym roku, tylko w minimalnym stopniu utrudnią poruszanie się po ulicach miasta.

Program „Fabryka” będzie realizowany we Włocławku.

Na dzisiejszej konferencji prasowej we Włocławku Anna Gembicka- Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju oraz Dariusz Śliwowski- Wiceprezes ARP S.A. zapowiedzieli realizację programu „Fabryka” w tym mieście.

Najnowsze galerie

2019-12-06

Lekcja pokazowa w przedszkolu

69 wyświetleń

2019-12-06

Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu

36 wyświetleń

2019-12-05

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

99 wyświetleń

2019-12-05

Już jutro „Włocławek jak z bajki” na placu Wolności. Trwają przygotowania !

77 wyświetleń

2019-12-05

Anwil - AEK Ateny 79:77 (Cz. III)

246 wyświetleń

2019-12-05

Anwil - AEK Ateny 79:77 (Cz. II)

27 wyświetleń