Ratusz przypomina przedsiębiorcom: Korzystajcie z pomocy

Włocławek dla Biznesu - to lokalny program skierowany do przedsiębiorców działających w mieście, którzy zmagają się z kryzysem wywołanym przez pandemię. Równolegle mogą także skorzystać z pomocy przygotowanej przez rząd. O tym jak aplikować o środki i upusty poinformował dziś ratusz.

1% zostaw we Włocławku – zachęca Domicela Kopaczewska

W tym roku akcja składania deklaracji podatkowych potrwa dłużej. Z powodu epidemii koronawirusa, nasze PiTy możemy składać w Urzędach Skarbowych do końca maja. Jedno się nie zmieniło – wypełniając deklarację wciąż możemy przekazać 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego.

19 zakażonych – nowy bilans we Włocławku

O kolejnej osobie, u której wykryto zakażenie SARS-CoV-2 poinformował na dzisiejszym briefingu Marek Wojtkowski. Prezydent zaapelował jednocześnie, by zbliżające się święta spędzić w domach.

Przy Radosnej już trwają prace

To jedna z tych inwestycji, na którą mieszkańcy Zazamcza czekali latami. Kilka dni temu rozpoczęły się prace budowlane przy budowie przejścia podziemnego dla pieszych i rowerzystów przy ulicy Radosnej. Warta 11 milionów inwestycja zakończy się w 2022 roku.

Cmentarze. Czy wolno odwiedzić grób bliskich?

To pytanie stawia sobie w ostatnim czasie wielu włocławian . Cmentarze pozostają otwarte – wyjaśnia Marek Wojtkowski i jednocześnie apeluje o stosowanie się przepisów bezpieczeństwa, podczas wizyt na grobach bliskich.

Trzy kolejne przypadki SARS-CoV-2 w województwie

Jeden mieszkaniec Bydgoszczy, jeden mieszkaniec powiatu bydgoskiego i osoba pochodząca spoza województwa (powiat olsztyński). Taką informację o nowych zakażeniach przekazał mediom rzecznik prasowy wojewody Adrian Mól.

Najnowsze galerie

2020-05-25

W bajkowym klimacie

102 wyświetleń

2020-05-19

Tragedia w Wistce. Nie żyje 67-latek

176 wyświetleń

2020-05-17

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

70 wyświetleń

2020-05-13

Budowa przejścia podziemnego

215 wyświetleń

2020-05-11

Dziecko wypadło z okna

189 wyświetleń

2020-05-10

Akcja ratunkowa na tamie

241 wyświetleń