Zamknij [X]

Robert Kwiatkowski kończy kampanię wyborczą

Edukacja i rolnictwo były tematami ostatniej, przed wyborami, konferencji prasowej Roberta Kwiatkowskiego. Lider listy Lewicy podsumował też mijającą kampanię.

Zbigniw Girzyński dziękuje za kampanię

Zbigniew Girzyński podsumował swoją kampanię wyborczą we Włocławku. Kandydat do parlamentu, dziękował przy tym osobom, które zainteresowały go, nie tylko rodzimym Toruniem, ale także resztą regionu.

Pałac Kronenbergów już niebawem zmieni się nie do poznania

W odrestaurowanym kompleksie pałacowym w Wieńcu w powiecie włocławskim powstanie Kujawskie Centrum Muzyki, prowadzone przez marszałkowski Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny. Dziś (10 października) start inwestycji za blisko 27 milionów złotych. Planowane zakończenie latem przyszłego roku.

Włocławianie idźcie na wybory – zachęca ratusz [WIDEO]

Żeby później nie mieć do siebie pretensji, że ktoś wybrał za nas – mówił dziś prezydent Marek Wojtkowski. Prezydent i jego zastępcy zachęcali do tego, zeby mieszkańcy miasta skorzystali ze swojego prawa.

Solidarność popiera protest pracowników DPS

NSZZ „Solidarność” wzywa ratusz do wyjścia naprzeciw oczekiwaniom płacowym pracowników DPS. A dzisiejszej konferencji prasowej Janusz Dębczyński, przewodniczący związku w regionie poinformował o stanowisku w tej sprawie.

Mieszkania na Celulozowej - 15 października rusza nabór wniosków

Rusza nabór wniosków osób, które chciałyby skorzystać z oferty mieszkań na wynajem, jakie ratusz wybuduje przy ulicy Celulozowej. Na dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiono warunki, jakie muszą spełnić zainteresowani. Zaprezentowano także wizualizację budynków.

DPS 'Na Skarpie' zaostrza protest

Pracownicy Domów Pomocy Społecznej wciąż oczekują spełnienia swoich żądań płacowych. Przypomnijmy, że spór wokół podwyżek ( w DPS, ale także w miejskich żłobkach) trwa nieustannie od jesieni ubiegłego roku. Rozmowy jak dotąd nie przyniosły zadowalającego obie strony rozstrzygnięcia. Tymczasem, swoją akcję zaostrzają pracownicy DPS na Skarpie.

Najnowsze galerie

2019-11-13

Anwil Włocławek – Telenet Giants Antwerp

251 wyświetleń

2019-11-13

Święto Odzyskania Niepodległości

47 wyświetleń

2019-11-13

MPWiK inwestuje w sieć

146 wyświetleń

2019-11-13

Muzyków Wspominki 2019 - za nami

249 wyświetleń

2019-11-13

Luxtorpeda zagrała w Browarze (Cz. II)

96 wyświetleń

2019-11-13

Luxtorpeda zagrała w Browarze (Cz. I)

160 wyświetleń