Zamknij [X]

#Q4news. Niezwykła mapa w MZKiD

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej wzbogaciło się ostatnio o niezwykły, cenny obiekt. Przestrzenna mapa Polski wykonana została przez uczniów Szkoły Powszechnej w Kowalu, pod kierunkiem Franciszka Kmiecia.

Saniko organizuje Akcję „Torba za makulaturę lub PETulki” !

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko rusza z kampanią edukacyjno- informacyjną, której celem jest zachęcanie społeczności lokalnej do zbiórki surowców i segregacji odpadów w gospodarstwach domowych, jak również promowanie pozytywnych nawyków ekologicznych, w tym przypadku – korzystanie z produktów wielorazowego użytku zamiast produktów jednorazowego użytku.

Prezydent na Zawiślu

W przedostatnim już z cyklu spotkań z prezydentem Markiem Wojtkowskim, tym razem swoje problemy i oczekiwania przedstawili mieszkańcy Zawiśla. Wymiana nawierzchni na ulicy Suszyckiej, lepsze rozwiązania komunikacyjne dla przejazdu przez most stalowy, wreszcie kwestia remontu chodnika na moście - to niektóre z tematów poruszanych podczas czwartkowego spotkania.

Wiosenny Rajd Rowerowy z Prezydentem

W niedzielę 7 kwietnia odbył się Wiosenny rajd rowerowy podczas którego prawie dwustu uczestników wyruszyło na rowerach spod Hali Mistrzów we Włocławku, by wziąć udział w prezydenckim rajdzie rowerowym.

Tytuł Mistrza Polski w Lutowaniu 2019 zdobyty! [Video]

Drugiego dnia MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU – RSC 2019 zmierzyli się profesjonaliści reprezentujący firmy z całej Polski. Była to już czwarta edycja Mistrzostw, które na stałe wpisały się w kalendarz ważnych imprez branży elektronicznej. Z roku na rok ranga imprezy systematycznie wzrasta i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Najnowsze galerie

2019-05-24

Geberit rozpoczyna współprace z ZST

165 wyświetleń

2019-05-24

Dzień Matki DUK

123 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. III

167 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. II

40 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. I

230 wyświetleń

2019-05-23

Zwierzęta naszych lasów, łąk i pól

184 wyświetleń