Zamknij [X]

Kacper Marciniak na czele włocławskiego sztabu WOŚP

Beata Krajewska po kilkunastu latach spędzonych „za sterami” włocławskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdecydowała się pożegnać z tym stanowiskiem. O swojej decyzji już wcześniej poinformowała ratusz. Dziś ogłoszono to oficjalnie. Nowym szefem sztabu został Kacper Marciniak.

#Q4news Krzyś czeka na Twoją pomoc

Krzyś Kurant urodził się w marcu tego roku. Od pierwszych chwil swojego życia musiał o nie walczyć i ta walka trwa nadal. Urodzony w 24 tygodniu ciąży wcześniak cierpi na wiele schorzeń. Wysokie koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe rodziców. Trwa zbiórka pieniędzy dla „małego wojownika”.

#Q4news Remont zakończony 'Ekonomik' czeka na odbiory

Kompleksowy remont Zespołu Szkół Ekonomicznych miał zakończyć się do 30 listopada. Zakończy się jednak wcześniej. Inwestor, miejski ratusz, czeka już tylko na ostateczne odbiory i dopuszczenie budynków do eksploatacji.

#Q4news Konkurs na przyszkolny znak drogowy. Znamy zwyciężczynie

Konkurs na znak drogowy sygnalizujący kierowcom, że znajdują się w pobliżu szkoły ogłoszono w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Jury pod przewodnictwem prezydenta Marka Wojtkowskiego wyróżniło ogółem 24 prace. Trzy zwycięskie pojawią się na ulicach.

Markowy Lokal Śródmieścia wybrany

Ogłoszony we wrześniu konkurs ma w założeniu wspierać i promować przedsiębiorczość w mieście. To była pierwsza, lecz jak podkreśla zastępczyni prezydenta Barbara Moraczewska, nie ostatnia jego edycja.

#Q4news. Pożar przy Wienieckiej. Dwie osoby w szpitalu

Wczoraj około godziny 22:00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku otrzymał informacje o pożarze w wielorodzinnym budynku przy ulicy Wienieckiej. Pożar wybuchł na klatce schodowej, jako przyczynę strażacy wskazują podpalenie.

Wszystkich Świętych – zdjęcia i wideo z drona

1 listopada włocławianie odwiedzają groby swoich bliskich. Publikujemy galerie zdjęć i wideo z drona z Cmentarza Komunalnego we Włocławku oraz na Pińczacie. Wszystkich Świętych jest dniem wyjątkowym, skłaniając nas do zadumy nad tymi, którzy od nas odeszli. Jest to jednocześnie jedno z najważniejszych świąt katolickich.

Ulica Żytnia już przejezdna [WIDEO]

Inwestycja ruszyła wiosną tego roku. Przypomnijmy, dzięki wartym niemal 2,25 miliona złotych pracom od tego tygodnia możemy przejechać nowym odcinkiem ulicy pomiędzy Barską a Łanową.

Cmentarz Komunalny w obiektywie Zygmunta Dobrosielskiego

Już jutro Dzień Wszystkich Świętych. Jak co roku tłumnie pojawimy się na włocławskich nekropoliach. Przy tej okazji prezentujemy film autorstwa Zygmunta Dobrosielskiego. Zobaczmy jak wygląda włocławski cmentarz w jego obiektywie.

Najnowsze galerie

2019-11-13

Anwil Włocławek – Telenet Giants Antwerp

250 wyświetleń

2019-11-13

Święto Odzyskania Niepodległości

101 wyświetleń

2019-11-13

MPWiK inwestuje w sieć

182 wyświetleń

2019-11-13

Muzyków Wspominki 2019 - za nami

128 wyświetleń

2019-11-13

Luxtorpeda zagrała w Browarze (Cz. II)

56 wyświetleń

2019-11-13

Luxtorpeda zagrała w Browarze (Cz. I)

214 wyświetleń