Ciepłe Mieszkanie - nowy program we Włocławku

Urząd Miasta od lat prowadzi kompleksowe działania mające na celu poprawę jakości powietrza na terenie miasta. Kolejnym programem realizowanym w naszym mieście jest program „Ciepłe Mieszkanie”.

Integracyjny rejs środowisk nadwiślańskich - Wisła Wciąga

O tym, że Wisła jest królową polskich rzek nikogo nie trzeba przekonywać. Ale, że jest też idealnym miejscem do aktywnej turystyki, wie nie każdy. Projekt „Wisła wciąga” promuje nadwiślańskie tereny, zrzesza sympatyków królowej rzek i popularyzuje wiedzę o historii regionu.

Prawo i Sprawiedliwość „sprawdza” Donalda Tuska

Nowy program Prawa i Sprawiedliwości wzbudził wiele kontrowersji wśród opozycji. W odpowiedzi na postulaty, Donald Tusk powiedział „sprawdzam” do rządzących. Wczoraj, na takie samo słowo zdecydowali się politycy PiSu.

Wielka szansa na wielki sukces

Pochodzi z Lubienia Kujawskiego, ale jest mocno związana z Włocławkiem. Jej muzyczną przygodę zapoczątkowało wspólne śpiewanie z babcią, a już jutro stanie przed ogromną „Szansą na sukces”. Alicja Deicka ma szansę na występ na festiwalu w Opolu.

Zespół Szkół Samochodowych ze wsparciem Lorenc Logistic Polska

Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku podpisał umowę o współpracy z Lorenc Logistic Polska sp. z o.o. Firma objęła patronatem klasy Samochodówki kształcące w zawodach: kierowca-mechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych oraz mechanik pojazdów samochodowych.

Targi Pracy we Włocławku

W piątek w Domu Rzemiosła przy placu Wolności przygotowano Targi Pracy. Organizatorami akcji byli: Powiatowy Urząd Pracy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP i Cech Rzemiosł Różnych.

Pokaz Mody - Fashion nad Wisłą 2023. Pełna relacja

W środę, 17 maja 2023 roku, po raz pierwszy we Włocławku w Centrum Kultury Browar B. zorganizowane zostały "Targi Potencjału Gospodarczego Miasta Włocławek". To pierwsza z serii dziesięciu tego typu imprez, jakie zaplanowane zostały przez władze miasta w 2023 roku.

Najnowsze galerie

2023-06-08

Boże Ciało 20223 cz. 2

215 wyświetleń

2023-06-08

Boże Ciało 20223 cz. 1

235 wyświetleń

2023-06-06

XI edycja ogólnopolskiej konferencji Edukacja w Cyfrowym Wymiarze

251 wyświetleń

2023-06-06

XXXII Katedralne Koncerty Organowe - Rafał Zimowski

251 wyświetleń

2023-06-06

Koncert Fabryka Marzeń

60 wyświetleń

2023-06-06

Olimpiada Hefajstosa 2023

238 wyświetleń