Zamknij X

Ile trwa pozycjonowanie strony?

Czy wiesz, jaka strona internetowa sprzedaje? Skuteczna witryna jest z pewnością unikalna, atrakcyjna i przyjazna dla użytkowników. Jednak, aby internauci mieli okazję ją odwiedzić, to musi wyświetlać się wysoko w wyszukiwarce na określone słowa kluczowe. O widoczność w sieci możesz zaś powalczyć poprzez działania SEO. Twoja konkurencja zapewne już to robi! Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, jak długo trzeba walczyć o lepszą pozycję w Google. O tym, ile trwa pozycjonowanie oraz kiedy pojawiają się jego pierwsze efekty, piszemy poniżej. Zapraszamy do lektury!

Włocławianie mogą zbadać swój słuch

Wtorek to drugi dzień podczas którego mieszkańcy Włocławka mogą wykonać bezpłatne badania słuchu w mobilnym słuchbusie zaparkowanym przy Urzędzie Miasta.

Noc Muzeów we Włocławku

Miłośnicy muzealnych ekspozycji mieli swoje święto w ubiegłą sobotę. Po dwóch latach przerwy wróciła Noc Muzeów. Do ogólnopolskiej imprezy dołączył także Włocławek, który otworzył wszystkie swoje gmachy dla zwiedzających.

Frankowicze bez systemowego wsparcia

Rada Polityki Pieniężnej, w odpowiedzi na ciągle rosnącą inflację, zdecydowała o ósmej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Główna stawka oprocentowania w NBP od maja wynosi 5,25 proc. Ostatni raz stopa referencyjna przekraczała 5 proc. w 2008 roku. Raty kredytów szybują w górę. W kilka miesięcy wzrosły nawet o kilkadziesiąt procent.

Już 27 maja konkurs Miss Polonia we Włocławku

W piątek 27 maja w Hali Sportowo - Widowiskowej przy ulicy Chopina pojawią się najpiękniejsze Polki. Wśród dwudziestu kandydatek znalazła się też włocławianka – Klaudia Andrzejewska.

Kongres Impact’22: agencje informacyjne są na pierwszej linii frontu w walce z fake newsami

Pandemia, a następnie wojna w Ukrainie, wywołały prawdziwą falę dezinformacji w mediach i kanałach społecznościowych – przyznali zgodnie uczestnicy panelu eksperckiego podczas kongresu Impact’22 w Poznaniu. Jak zauważył Łukasz Świerżewski, członek zarządu Polskiej Agencji Prasowej, skuteczna walka z dezinformacją stanowi szczególne wyzwanie dla dziennikarzy, którzy muszą publikować informacje nie tylko rzetelnie, ale też jak najszybciej.

Drzwi otwarte w Zespole Szkół Technicznych

Technik informatyk, technik reklamy czy może technik mechatronik? W poznaniu odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyszłości ich nauki pomogli im nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Technicznych podczas drzwi otwartych.

Po raz 39 stanęli na starcie Biegu Kujawiaka

Już po raz 39, na Stadionie Przylesie we Włocławku odbył się Bieg Kujawiaka. Podczas 39 edycji dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Na starcie stanęły setki biegaczy w różnym wieku – od najmłodszych po tych najstarszych.

Najnowsze galerie

2022-05-27

Włocławski WOPR najlepszy w całym kraju. Podium na Mistrzostwach Polski

232 wyświetleń

2022-05-27

Kujawiak Kowal - Mień Lipno 3-1

130 wyświetleń

2022-05-26

Strategia Bezpieczeństwa Narodowego w sytuacji zagrożenia w PUZ

133 wyświetleń

2022-05-26

Gratka dla fanów koszykówki

60 wyświetleń

2022-05-25

Włocławek dzieli się wiedzą o rewitalizacji

77 wyświetleń

2022-05-25

XXXI Katedralne Koncerty Organowe - Patryk Podwojski

223 wyświetleń