Zamknij X
Zamknij [X]

'Później (...) nie daj Bóg zostanie prezydentem Polski' - prof. Jędrzejko w ZSCh [WIDEO]

Tymi słowami, znany pedagog i dyrektor Centrum Profilaktyki Społecznej, w Zespole Szkół Chemicznych zwracał uwagę na to, że od tego jak ważne jest to w jaki sposób wychowamy młodzież. Mariusz Jędrzejko we włocławskiej szkole prowadził warsztaty z nauczycielami, kuratorami sądowymi i policjantami. Wszystko w ramach "Tygodnia Życzliwości".

'Wybaczam' - uczniowie z SP 23 z nagrodą Grand Prix [VIDEO]

Już po raz dziewiąty we Włocławku odbył się Przegląd Spektakli Profilaktycznych. Pięć przedstawień traktujących o uzależnieniach, pięć grup teatralnych i jedna główna nagroda. Ta, powędrowała do grupy teatralnej "Nieupoważnionym Wstęp Wzbroniony" z SP 23.

#Q4news. Czym skorupka za młodu - prof. Jędrzejko w Chemiku

Jakie zagrożenia czyhają na młodych w sieci? Na to pytanie próbowano odpowiedzieć w ramach szkolenia z prof. Mariusz Jędrzejko w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku. Nie zabrakło również sportowej rywalizacji.

SKS on Tour - sportowe święto we Włocławku [VIDEO]

Ścianki wspinaczkowe, ergometry, deskorolki, testy wydolnościowe i sprawnościowe, zajęcia z mistrzem polskiego badmintona, to tylko niektóre spośród atrakcji jakie czekały na uczniów Szkolnych Klubów Sportowych z Włocławka, ale nie tylko. Wszystko w ramach objętej patronatem Ministerstwa Sportu akcji SKS on Tour.

Patriotka, poetka, harcerka - Janina Lech ma swoją ulicę [VIDEO]

Janina Lech urodziła się w Łodzi, ale przez większość swojego krótkiego życia związana była z Włocławkiem. Zgilotynowana przez hitlerowców w listopadzie 1942 roku harcerka, ma od dziś w mieście ulicę swego imienia. Znajdziecie ją pomiędzy ulicami Towarową i Targową.

'100 lat + VAT' - nietypowe życzenia w ratuszu [VIDEO]

Okazja także nietypowa, bo rzadko zdarza się, by świętować setną rocznicę urodzin żołnierza, weterana, wciąż czynnie uczestniczącego w życiu miasta. Pułkownik Jan Czyżewicz skończył 100 lat.

Piraci pożegnali się z prawem jazdy. Wideo

W piątek 15 i w niedziele 17 marca we Włocławku zatrzymano dwóch kierowców którzy przekroczyli prędkość o ponad 50km na godzinne. Obaj pożegnali się z prawem jazdy.

Poezja w Baczyńskim

W sobotę w IV LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego odbył się Wojewódzki Etap Konkursu Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Tegoroczna edycja konkursu jest już dwudziestą czwartą organizowaną przez włocławską szkołę.

Najnowsze galerie

2019-03-26

Roztańczone Kujawy

59 wyświetleń

2019-03-26

Noc Sów w Nadleśnictwie

74 wyświetleń

2019-03-25

Pożar na ul. Dziewińskiej

223 wyświetleń

2019-03-25

Mistrzostwa Oldboyów w szachach

162 wyświetleń

2019-03-25

Mężczyzna z kijowym PESELem

253 wyświetleń

2019-03-25

Kamiński, Cieślak - spotkanie w GSW

79 wyświetleń