Targowe Śródmieście we Włocławku - wideo i zdjęcia

W niedzielę 30 czerwca przy ulicy 3 Maja we Włocławku po raz pierwszy w naszym mieście odbyło się Targowe Śródmieście organizowane przez Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości.

W Skansenie w Kłóbce - wideo i zdjęcia

W niedzielę 30 czerwca w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznego w Kłóbce odbył się festyn folklorystyczny z cyklu „Z życia dawnej wsi” i „Romantyczna Kłóbka z Marią Wodzińską i Chopinem w tle”.

Kto ustala ceny wody? Wody Polskie wyjaśniają

W minionym tygodniu na łamach lokalnych serwisów informacyjnych pojawiły się informacje sugerujące, że podwyżka opłat za wodę i ścieki, jaka właśnie wchodzi w życie, jest „dziełem” „Wód Polskich”. W piątek szefowie Państwowego Gospodarstwa Wodnego wyjaśniali we Włocławku, że są jedynie „regulatorem”.

To protest - Marek Bruzdowicz składa rezygnację

Wczoraj dyrektor włocławskiego szpitala Marek Bruzdowicz ogłosił decyzję o swojej rezygnacji z kierowania lecznicą. Dziś na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłosił powody swojej decyzji. „Moja rezygnacja jest protestem” – mówił dyrektor.

#Q4news Wypadek w Borucinku. Nie żyje 16-latka

To był tragiczny dzień na drogach w regionie. Najpierw, po 6:00, na ulicy Kapitulnej zginęła 49-letnia kobieta, która wjechała pod autobus. Trzy godziny później do tragedii doszło na DK 62 w miejscowości Borucinek w powiecie radziejowskim. W zderzeniu dwóch aut osobowych śmierć poniosła 16-letnia pasażerka jednego z nich. Okoliczności wypadku będą ustalać policjanci pod nadzorem prokuratora.

Wypadek na Kapitulnej - policjanci ustalają szczegóły

Policjanci z Włocławka pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Kapitulnej we Włocławku. W wyniku zderzenia się pojazdu osobowego z autobusem komunikacji miejskiej 49-latka prowadząca "osobówkę" poniosła śmierć na miejscu, natomiast 6 osób z autobusu trafiło do szpitala na badania.

Najnowsze galerie

2019-07-19

Tragiczne zdarzenie w Parku

165 wyświetleń

2019-07-19

Kartka z powstania

81 wyświetleń

2019-07-18

Magiczny Dywan w Oligo

119 wyświetleń

2019-07-18

Oczyszczają rz. Zgłowiączkę

219 wyświetleń

2019-07-18

Konsultacje społeczne w Nakonowie

237 wyświetleń

2019-07-16

Wioślarze WTW przed zgrupowaniem

107 wyświetleń