Zamknij X
Zamknij [X]

Niedziela z kustoszem - o makatkach w muzeum [VIDEO]

Polskie, holenderskie, bułgarskie, słowackie, węgierskie - makatki kuchenne z różnych zakątków Europy jeszcze przez tydzień można oglądać w Muzeum Etnograficznym na bulwarach. W niedzielę wystawę można było obejrzeć z jej kustoszem.

Jak być bezpieczną - uczyły się kobiety we Włocławku

Już po raz czwarty we Włocławku odbyło się we Włocławku bezpłatne seminarium dla kobiet - „Bądź bezpieczna, broń się sama”. W sali Szkoły Podstawowej nr 12 na uczestniczki czekali instruktorzy IKMF Polska.

Cudu nie było. WTS spada do II ligi

Rozgrywki play out pierwszej ligi siatkówki kobiet, dla WTS KDBS Bank zakończyły się w sobotę. W serii do trzech zwycięstw podopieczne Kazimierza Mendali nie sprostały ekipie Karpat Krosno, przegrywając 0:3.

We Włocławku trwa Kar-Pol Cup. Wideo i zdjęcia

Po raz trzynasty we Włocławku rozgrywany jest turniej piłki nożnej w ramach Lider Kar-Pol Cup. 18 drużyn z kraju i z zagranicy przez 4 dni rywalizuje o puchary i nagrody pieniężne.

Pokaz mody na Dzień Kobiet? Czemu nie

Goździki, piosenki, uśmiechy, życzenia i... Pokaz mody. Sposobów na uczczenie Dnia Kobiet dziś nie brakowało. W nietypowy sposób świętowano w Kawiarence Obywatelskiej. Kawiarenka, której operatorem jest od niedawna Lokalna Grupa Działania, zamieniła się w modowy wybieg.

Kwiaty i życzenia - SLD świętuje Dzień Kobiet.

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet. Jak co roku działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej wręczali kwiaty włocławiankom. Oprócz tradycyjnych „goździków”, znalazło się także miejsce dla życzeń.

Dzień kobiet w wojskowym rytmie

"Z miłości do kobiet..." Tak zatytułowany był dzisiejszy, wyjątkowy koncert w Browarze B. O ile sam koncert z okazji dnia kobiet nie jest rzeczą niezwykłą, to niezwykli jednak byli wykonawcy standardów światowej muzyki. Na scenie zaprezentowali się żołnierze z Orkiestry Wojskowej z Torunia pod wodzą kapelmistrza kpt. Krzysztofa Żeleśkiewicza.

Rozpoczyna się nabór do włocławskich szkół i przedszkoli

Lada dzień rozpocznie się nabór do przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych na rok szkolny 2019/20 o czym warto pamiętać, co warto wiedzieć? Dziś w ratuszu zastępca prezydenta Barbara Moraczewska poinformowała o terminach tegorocznej rekrutacji.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu Renex Soldering Championship 2019

Już wkrótce - 10 i 11 kwietnia, odbędą się MISTRZOSTWA POLSKI W LUTOWANIU – Renex Soldering Championship. Jest to już czwarta edycja wydarzenia, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród polskich elektroników. Organizatorem, tak jak w latach ubiegłych, jest firma RENEX - jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej, dla której tegoroczne zawody zbiegają się z 30-leciem działalności.

Najnowsze galerie

2019-03-26

Roztańczone Kujawy

210 wyświetleń

2019-03-26

Noc Sów w Nadleśnictwie

227 wyświetleń

2019-03-25

Pożar na ul. Dziewińskiej

34 wyświetleń

2019-03-25

Mistrzostwa Oldboyów w szachach

255 wyświetleń

2019-03-25

Mężczyzna z kijowym PESELem

182 wyświetleń

2019-03-25

Kamiński, Cieślak - spotkanie w GSW

163 wyświetleń