Zamknij [X]

Czasy nowoczesnej medycyny. Szczepienia

Trzeba być zdrowym. To truizm, choć pytanie pozostaje co robić, by możliwie najdłużej cieszyć się dobrym samopoczuciem. Ma na to wpływ wiele czynników od trybu życia począwszy, poprzez sposób odżywiania, a na przyczynach od nas niezależnych (np. genetycznych) kończąc.

Biblio-grill i magiczne eksperymenty - Noc Bibliotek we Włocławku

„Znajdźmy wspólny język” to hasło tegorocznej edycji Nocy Bibliotek. Cykl zawitał także do Włocławka. W gmachu głównym MBP na odwiedzających czekał „biblio-grill”, zaś w filiach przygotowano także atrakcje dla najmłodszych czytelników.

Mathew Kosgei najlepszy w 6. Anwil Półmaraton Włocławek

W niedzielę o 11:00 wyruszyli na trasę uczestnicy 6. Anwil Półmaratonu Włocławek. 400 biegaczy z całej Polski, ale także zawodnicy zagraniczni, pokonali wiodącą ulicami Włocławka trasę o długości 21 097 metrów. Trasę najszybciej pokonał, pochodzący z Kenii Mathew Kosgei.

#Q4News Tak przebiegały Senoralia we Włocławku

Wczoraj, 8 października, odbyła się trzecia już edycja Senioraliów Włocławskich które rozpoczęły się na Placu Wolności i zakończyły potańcówką w Browarze B.

Mobilne Q4. Rozmowa z Piotrem Kowalem

Przed rokiem walczył, z sukcesem, o mandat radnego. W nadchodzących wyborach ubiegać się będzie o mandat poselski. Dziś pojawił się w naszym Mobilnym Studiu Q4.

Mobilne Q4. Rozmowa z Joanną Borowiak (Cz.1)

Przed czterema laty po raz pierwszy uzyskała mandat poselski. W październikowych wyborach ubiegać się będzie o reelekcję, startując z czwartego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości. Joanna Borowiak kolejnym gościem naszego mobilnego studia.

Grzegorz Schetyna ponownie we Włocławku

Ponownie także apeluje o głosy na kandydatów popieranych przez Koalicję Obywatelską. Przewodniczący Platformy gościł w mieście we wtorek.

Najnowsze galerie

2019-11-13

Anwil Włocławek – Telenet Giants Antwerp

112 wyświetleń

2019-11-13

Święto Odzyskania Niepodległości

55 wyświetleń

2019-11-13

MPWiK inwestuje w sieć

157 wyświetleń

2019-11-13

Muzyków Wspominki 2019 - za nami

31 wyświetleń

2019-11-13

Luxtorpeda zagrała w Browarze (Cz. II)

30 wyświetleń

2019-11-13

Luxtorpeda zagrała w Browarze (Cz. I)

112 wyświetleń