Zamknij X
Zamknij [X]

#Q4news Szpital we Włocławku wzbogacił się o trzy ambulanse

Trzy nowoczesne ambulanse wypełnione sprzętem medycznym przekazał samorząd województwa włocławskiemu szpitalowi. Lecznica sukcesywnie wymienia tabor Pogotowia Ratunkowego na nowocześniejszy. To nie ostatnie karetki jakie w tym roku pojawią się w mieście i regionie.

Festiwal Wisły 2019 - bulwary wypełnił tłum

W niedzielę 11 sierpnia włocławskie bulwary odwiedziło wiele tysięcy osób. Włocławski etap Festiwalu Wisły okazał się mocnym magnesem. Rejsy, parady, koncerty, stoiska z jadłem i rękodziełem. To wszystko czekało na wiślanym brzegu.

#Q4news. Festiwal Wisły. Przenoszenie łodzi dźwigami

Jak informowaliśmy wcześniej, ze względu na bardzo niski stan Wisły nie można użyć śluzy na włocławskiej tamie. Organizatorzy Festiwalu Wisły postanowili przenieś większe łodzie dźwigami.

Do Włocławka dopłynęli Flisacy. Już w niedzielę Festiwal Wisły

Do Włocławka od rana docierają kolejne łodzie, które wezmą udział w Festiwalu Wisły. W godzinach dopołudniowych na przystań przy ul. Płockiej dotarła również flisacka tratwa. Przed uczestnikami operacja przetransportowania jednostek przez tamę.

MEZ Polska sponsorem głównym KK Włocławek

Trzecia pod względem wysokości środków przeznaczonych na klub umowa sponsorska, po tych dotyczących ANWIL SA i Miasta Włocławek, została ogłoszona dziś w siedzibie firmy MEZ Polska. „Razem idziemy po mistrzostwo” - deklaruje prezes zarządu MEZ Polska Sp. z o.o.

Festiwalowe łodzie na bulwary dotrą.... lądem

Festiwal Wisły zagości we Włocławku w najbliższą niedzielę. Na ostatniej prostej przygotowań pojawiły się jednak nieoczekiwane kłopoty. Uczestnicy nie będą mogli śluzować się na tamie. Łodzie trzeba będzie przeprawiać lądem.

Musimy wykonać ten krok - Marek Wojtkowski o zmianach w KK Włocławek

Walne zgromadzenie wspólników po 20 sierpnia. Ostateczne decyzje w sprawie zmian w strukturze właścicielskiej do końca września. Te zapowiedzi pojawiły się na dzisiejszym briefingu prasowym w ratuszu. "Mam wrażenie że TKM gra na czas" - komentuje słowa Jacka Kuźniewicza prezydent.

We wrześniu wielkie spotkanie modlitewne w Kruszynie

Diecezja Włocławska oraz zespół Fundacji Solo Dios Basta – organizatorzy akcji modlitewnej „POLSKA POD KRZYŻEM” zapraszają wszystkich Polaków, aby niezależnie od tego, gdzie mieszkają, 14 września stanęli pod Krzyżem i podjęli ważną decyzję w sprawie swojego życia.

Najnowsze galerie

2019-09-16

Silni możemy być tylko razem - KO apeluje do wyborców

251 wyświetleń

2019-09-16

EKO - szkoła rozpoczęła działalność

45 wyświetleń

2019-09-16

Popularne szlagiery operetkowe i musicalowe w Wieńcu

129 wyświetleń

2019-09-16

III Włocławski Festiwal Modelarski

239 wyświetleń

2019-09-16

Piknik Rodzinny Geberit Produkcja

109 wyświetleń

2019-09-16

Zasadzenie dębu pamięci

34 wyświetleń