Zamknij X
Zamknij [X]

Runda zasadnicza za nami. W lidze siatkówki czas na play outy

Sezon I ligi siatkówki kobiet powoli zmierza do końca. W weekend rozegrano ostatnią kolejkę rundy zasadniczej rozgrywek. Po emocjonującym spotkaniu w Hali Mistrzów zawodniczki WTS KDBS Bank Włocławek przegrały z Mazovią Warszawa 3:1 ( 30:28, 21:25, 19:25, 22:25)

Gratka dla miłośników klasyków

Już w sobotę warto wybrać się do sąsiedniego Torunia, jeśli zaś przez przypadek jesteście fanami klasycznych czterech kółek, musicie się tam pojawić koniecznie. Oldtimer Meeting Toruń potrwa dwa dni.

Włocławek w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

Dziś w sali nr 4 Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 odbyło się spotkanie będące podsumowaniem kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018 „Autoportret” oraz jednocześnie inauguracja tegorocznej kampanii pod hasłem „Chce mi się chcieć!”.

Tomasz Gollob ambasadorem marki Selenka

Tomasz Gollob, legenda polskiego żużla został dziś ambasadorem marki „Selenka”, już w marcu w sklepach mogą pojawić się butelki wienieckiej wody, ozdobione twarzą sportowca.

Nielegalna krajalnia tytoniu zlikwidowana

Radziejowscy policjanci zatrzymali w środę(20.02.19r.) czterech mężczyzn w trakcie wytwarzania krajanki tytoniowej. W magazynie, gdzie trwała produkcja zabezpieczono blisko 14,5 ton krajanki tytoniowej. Wstępnie oszacowano, że straty Skarbu Państwa z tego tytułu mogły wynieść około 12 mln złotych.

Mobilne Q4. Rozmowa z Aleksandrem Budzyńskim

Czy wiecie, że we Włocławku jest ponad 400 portali? Nie, nie chodzi tu o te internetowe. Kilkaset miejsc na wirtualnej mapie Włocławka to portale koncentracji energii XM. Ich stworzenie to zasługa społeczności graczy w Ingress.. Kolejny gość w naszym Mobilnym Studiu Q4. - Aleksander Budzyński to jeden z nich. Trochę o Ingressie, trochę o Pokemon GO i sporo o tym, jak połączyć "wirtual" z realną pomocą.

Mobilne Q4. Rozmowa z Kamilem Rausem

Społecznik, piłkarz, biegacz, sportowiec i okazjonalnie... Święty Mikołaj. To bardzo krótka wersja CV naszego dzisiejszego gościa. Kamil Raus zasiadł dziś w naszym Mobilnym Studiu Q4.

Dzielmy się dobrem po sąsiedzku!

Od ubiegłego piątku Ministerstwo Finansów umożliwia podatnikom rozliczenie z fiskusem za pomocą platformy internetowej www.podatki.gov.pl. Przypomnijmy, że dla większości z nas od tego roku rozliczenie jest jeszcze prostsze, gdyż nasze zeznanie wypełnia sama Krajowa Administracja Skarbowa. Jedno się jednak nie zmieniło – nadal możemy przekazać 1% naszego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego. Także tych z Włocławka.

Mobilne Q4. Rozmowa z Markiem Wojtkowskim

Po przerwie na włocławskie drogi ponownie wyrusza Mobilne Studio Q4. Dziś w niemal wiosennym nastroju podróżujemy z prezydentem Markiem Wojtkowskim.

Urząd Miasta ewakuowany. Kolejna informacja o bombie

To staje się plagą. Dziś po raz kolejny w ostatnim czasie służby we Włocławku zostały zaangażowane w poszukiwania bomb. Informacja o rzekomych ładunkach tym razem dotyczyła obiektów Urzędu Miasta.

Najnowsze galerie

2019-03-26

Roztańczone Kujawy

179 wyświetleń

2019-03-26

Noc Sów w Nadleśnictwie

26 wyświetleń

2019-03-25

Pożar na ul. Dziewińskiej

150 wyświetleń

2019-03-25

Mistrzostwa Oldboyów w szachach

165 wyświetleń

2019-03-25

Mężczyzna z kijowym PESELem

138 wyświetleń

2019-03-25

Kamiński, Cieślak - spotkanie w GSW

143 wyświetleń