Zamknij [X]

#Q4news. Kilkudziesięciu poszkodowanych, autobus zniszczony - ćwiczenia na A1

Policja, strażacy, ratownicy medyczni i służby koordynujące. to oni nieśli pomoc poszkodowanym w wypadku, do jakiego doszło na autostradzie A1, na wysokości Przywieczerzyna. Samochód osobowy zderzył się tam z autobusem z kilkudziesięcioma pasażerami. W wyniku wypadku autobus przewrócił się na bok, "osobówka" została kompletnie zniszczona. Na szczęście to tylko scenariusz ćwiczeń.

#Q4news. XI Koncert Dzieci Dzieciom

Wczoraj we włocławskim Centrum Kultury "Browar B." już po raz jedenasty wystąpili uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół nr 4. Oprócz nich także zaproszeni goście. Wszystko w ramach koncertu "Dzieci Dzieciom".

Andrzej Urlich - 'Zmobilizowała mnie do tego moja córka'

To ona zapragnęła chodzić na mecze i malować twarz w barwy Anwilu. Tak to się zaczęło. Andrzej Ulrich "złapał bakcyla" koszykówki i od tej pory pojawia się na meczach włocławskiej drużyny. Nie ogranicza się jednak tylko do tego, jest kolekcjonerem klubowych pamiątek.

7% - radni przegłosowali podwyżki dla pracowników samorządu [WIDEO]

dokładniej chodzi o podwyżki dla pracowników administracji i obsługi szkół i przedszkoli, pracowników Domów Pomocy Społecznej i innych placówek pomocniczych prowadzonych przez włocławski samorząd. W budżecie miasta zarezerwowano na ten cel 7,5 miliona złotych.

Przedmaturalny pat trwa

16 dzień strajku nauczycieli dobiega końca. Jeszcze dziś protestujący pedagodzy podejmą decyzję, czy i w jakiej formie kontynuować strajk. Choć jeszcze kilka dni temu słychać było głosy o zawieszeniu akcji protestacyjnej na najbliższe tygodnie, dziś wydaje się to mało prawdopodobne.

#Q4news. Motoświęconka - tłumy na spotkaniu motocyklistów

To już tradycja. W Wielką Sobotę w parafii św. Stanisława BM, przy ulicy Żeromskiego stawili się tłumnie miłośnicy motocykli. Święcenie wielkanocnych pokarmów przez fanów motoryzacji przyciągnęło prawdziwe tłumy.

Maraton egzaminacyjny za nami. Co z maturami?

"Wszyscy uczniowie otrzymali oceny (...) jednak rady klasyfikacyjne nie odbyły się" - mówiła wczoraj o sytuacji we Włocławku zastępczyni prezydenta miasta Barbara Moraczewska. Jest jednak jeden wyjątek - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Uczniowie tej placówki mogą być pewni, że przystąpią do egzaminu.

Pożary w lasach - Bell 206 wspiera strażaków [Wideo]

Pożary lasów i traw, to niestety także widoma oznaka zbliżającego się lata. Kilka słonecznych dni wystarczyło, by lasy zaczęły płonąć. Na ziemi walczą z płomieniami strażacy, z powietrza wspiera ich stacjonujący w Kruszynie Bell 206 Jet Ranger.

Dzień Sapera - po raz kolejny we Włocławku [WIDEO]

Wczoraj obchodziliśmy Święto Wojsk Inżynieryjnych, popularnie nazywane "Dniem Sapera". Jak co roku tego właśnie dnia, przy Pomniku Sapera przy ulicy Żytniej spotkali się weterani, delegacje władz samorządowych i parlamentarnych.

Najnowsze galerie

2019-05-24

Geberit rozpoczyna współprace z ZST

76 wyświetleń

2019-05-24

Dzień Matki DUK

132 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. III

157 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. II

147 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. I

72 wyświetleń

2019-05-23

Zwierzęta naszych lasów, łąk i pól

92 wyświetleń