Zamknij [X]

Prezydent na Zawiślu

W przedostatnim już z cyklu spotkań z prezydentem Markiem Wojtkowskim, tym razem swoje problemy i oczekiwania przedstawili mieszkańcy Zawiśla. Wymiana nawierzchni na ulicy Suszyckiej, lepsze rozwiązania komunikacyjne dla przejazdu przez most stalowy, wreszcie kwestia remontu chodnika na moście - to niektóre z tematów poruszanych podczas czwartkowego spotkania.

Wiosenny Rajd Rowerowy z Prezydentem

W niedzielę 7 kwietnia odbył się Wiosenny rajd rowerowy podczas którego prawie dwustu uczestników wyruszyło na rowerach spod Hali Mistrzów we Włocławku, by wziąć udział w prezydenckim rajdzie rowerowym.

Tytuł Mistrza Polski w Lutowaniu 2019 zdobyty! [Video]

Drugiego dnia MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU – RSC 2019 zmierzyli się profesjonaliści reprezentujący firmy z całej Polski. Była to już czwarta edycja Mistrzostw, które na stałe wpisały się w kalendarz ważnych imprez branży elektronicznej. Z roku na rok ranga imprezy systematycznie wzrasta i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Prezydent spotkał się z mieszkańcami Kazimierza Wielkiego

Temat Pchlego Targu, kłopoty z infrastrukturą drogową i temat planów wybudowania bloków przy Celulozowej - te tematy zdominowały środowe spotkanie prezydenta Marka Wojtkowskiego z mieszkańcami osiedla Kazimierza Wielkiego.

Zimowa Liga Tenisa zakończona [WIDEO]

Radosław Sobieraj triumfował w miniony weekend w turnieju finałowym Zimowej Ligi Tenisa. Coroczne rozgrywki zakończyły się w niedzielę. W finałowym spotkaniu triumfator pokonał Sebastiana Sadzińskiego w dwóch setach.

Nauczyciele, trzymajcie się – SLD o trwającym proteście

Głodowe pensje, po których czekają głodowe emerytury – tak, o sytuacji nauczycieli mówiła na wczorajszym briefingu prasowym Wanda Muszalik. Włocławscy radni Sojuszu Lewicy Demokratycznej przedstawili swoje stanowisko w sprawie trwającego protestu.

Najnowsze galerie

2019-06-19

Absolwenci Długosza odebrali świadectwa

55 wyświetleń

2019-06-19

Zakończenie roku szkolnego w SP 20

94 wyświetleń

2019-06-19

Salamander Cup – żeglarska uczta na wodzie

29 wyświetleń

2019-06-19

Stypendia Prezydenta przyznane

187 wyświetleń

2019-06-18

Uroczystość w bazylice katedralnej

183 wyświetleń

2019-06-18

Gala laureatów i finalistów olimpiad oraz turniejów (cz.II)

245 wyświetleń