Zamknij X

Sukcesy lekkoatletów z Vectry

2024-09-10 14:25:32, Q4

W miniony weekend stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji stał się domem dla młodych lekkoatletów. W sobotę odbyły się tam Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16. W ogólnej klasyfikacji klubowej zawody na drugim miejscu zakończyli włocławscy lekkoatleci z Vectry.

53 punkty – z takim dorobkiem zakończyli zawody włocławscy sportowcy. Za takim wynikiem stoją, między innymi, medalowe sukcesy lekkoatletów. Podczas mistrzostw na podium zameldowali się:

Złoty medal wywalczyła sztafeta chłopców 4x100m w składzie: H. Goździecki, W.Bajraszewski,A.Cieślakieiwcz i A.Jędrzejewski.

Cztery srebrne medale zdobyli: Adam Jędrzejewski w skoku wzwyż, Marysia Wojciechowska-Lamsallak w biegu na 2000m, Julia Kwaśniewska w rzucie młotem i Wojciech Bajraszewski w skoku w dal.

Brązowe krążki zdobyli: Adam Cieślakiewicz w biegu na 100m, Wojciech Bajraszewski w biegu na 300m i Amelia Mieszkowska w rzucie młotem.