Włocławek - Wiadomości: Policjanci zatrzymali we Włocławku czterech mieszkańców Krakowa do sprawy ... Mamy dobrą wiadomość dla osób, które podróżują autobusami MPK lubią ... W dniu dzisiejszym (środa) rozpoczął się nabór wniosków do programu ... Włocławek - Sport: W dniach 28-30 sierpnia, na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego im. Stanisława ... Wystarczy się tylko zgłosić, aby wziąć udział w bezpłatnych zajęciach nauki ... Już w najbliższą sobotę Yacht Club Anwil serdecznie zaprasza na tegoroczną ... Prasa - Włocławek: Pierwszą łopatę wbiją, gdy tylko rozstrzygnięty zostanie przetarg na ... W oddziale spółki Agros-Nova - "Przetwory” we Włocławku w tym ... Dzięki pomocy wielu ludzi zwierzęta we włocławskim schronisku mają lepsze ...
www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4

Włocławek

 W obiektywie
Wystawa grafik Krystyny Melity w Bibliotece Miejskiej
zobacz 
 Włocławska galeria
XIII Inscenizacja Bitwy pod Płowcami cz. II
 Region

Baruchowo dla WOŚP
W niedzielę 8 stycznia 2012r. od godziny 8.00 po raz kolejny młodzież z terenu Gminy Baruchowo będzie kwestowała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 R E K L A M Adalej 


Wolontariuszy będzie można spotkać w godzinach przedpołudniowych głównie przy kościołach (Kłótno, Skrzynki) i miejscach zamieszkania, a w godzinach popołudniowych przy Hali Sportowej w Baruchowie.

Wolontariusze będą posiadali identyfikatory WOŚP i zgodnie z regulaminem opiekę osób dorosłych (rodziców i starszych kolegów) Od godziny 17.00 trwać będzie impreza zamknięta na terenie Hali Sportowej, wg poniższego programu.

PROGRAM
godz. 17.00 Powitanie mieszkańców Gminy Baruchowo i przybyłych gości,
godz. 17.10 Występy wokalne i taneczne dzieci i młodzieży z SP i Gimnazjum z Baruchowa,
godz. 18.30 Prezentacja gadżetów WOŚP,
godz. 19.20 Wspólna zabawa
godz. 20.00 ŚWIATEŁKO DO NIEBA

„Redecz Krukowy i Okolice – kraina prastara”

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji W Baruchowie zaprasza w dniu 12.01.2012 na spotkanie z Januszem Borkowskim i promocję jego książek z cyklu „Redecz Krukowy i Okolice – kraina prastara”.

Spotkanie z autorem to okazja do zapoznania się z historią powstania ośmiu tomów książek. To okazja do rozmów i wspomnień, bo jak powiedział pan Borkowski: „O Kujawach się pięknie pisze, a jeszcze piękniej opowiada”. Początek imprezy godzina 17.00. Wstęp wolny. Zapraszamy.

q4.pl04-01-2012 Wasze komentarze:
» Dodaj komentarz

Brak komentarzy

Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Dla prasy  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2014 Włocławski Portal Internetowy