Piotr Kowal apeluje o głosowanie na Krzysztofa Kukuckiego

2024-04-18 20:02:34, Q4

Już w piątek o północy zacznie obowiązywać cisza wyborcza przed drugą turą wyborów prezydenckich we Włocławku. Piotr Kowal i przedstawiciele Lewicy zaapelowali dziś do mieszkańców o oddanie głosu na kandydata ugrupowania - Krzysztofa Kukuckiego. Przewodniczący Rady Miasta skrytykował też wypowiedzi pojawiające się w kampanii Marka Wojtkowskiego.

Zaniepokoiła nas jedna rzecz. Leitmotivem w kampanii , po tej pierwszej przegranej przez Marka Wojtkowskiego turze, zostały fundusze zewnętrzne. Z ulotek, które propaguje Pan Marek Wojtkowski ze swoją drużyną wynika, że to czy środki spłyną do naszego miasta, zależy od tego jaka opcja polityczna będzie rządzić. Trzeba to zdementować (…) Przypominam, ze jest to rząd wspólny. Nie tak, jak to jest napisane na materiałach naszego rywala, ze jest to rząd Koalicji Obywatelskiej. Nie. Jest to wspólny rząd zarówno Trzeciej Drogi, jak i Lewicy – przypominał obecny przewodniczący Rady Miasta.

Piotr Kowal przypomniał także, że sam obecny prezydent podczas obrad Rady Miasta mówił o konieczności sprawiedliwej i transparentnej dystrybucji środków zewnętrznych, bez politycznej zależności.

Więcej w materiale wideo:

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz