Lewica na finiszu kampanii

2024-04-05 16:07:50, Q4

Kampania samorządowa zmierza do końca. Już dziś o północy zaczyna się cisza wyborcza, a w najbliższą niedzielę zdecydujemy kto zdobędzie mandat radnego i (być może) kto zasiądzie w fotelu prezydenta miasta. Na finiszu kampanii włocławska Lewica dokonała podsumowania.

Krzysztof Kukucki zaapelował do wyborców o poparcie swojej kandydatury, ale także poparcie dla kandydatów na radnych, jak argumentował, silne wsparcie w radzie miasta jest istotnym elementem prezydentury. Kandydat nie wykluczył jednak tego, ze Lewica po wyborach samorządowych będzie otwarta na współpracę i porozumienie z innymi ugrupowaniami.

Najbliższa niedziela zdecyduje o tym, jaki będzie nasze miasto. My chcemy po prostu, by Włocławek był lepszym Włocławkiem – mówił Krzysztof Kukucki – Są osoby, które nie są przekonane, żeby oddać głos na lepszy Włocławek, natomiast jestem przekonany, ze każdy kto dobrze życzy naszemu miastu, każdy, kto chce by mieszkanki i mieszkańcy byli dumni z naszego miasta , oddadzą głos na lepszy Włocławek, a głos na lepszy Włocławek to gło na kandydatki i kandydatów z Lewicy.– zakończył.

 

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz