Hanna Zdanowska prosi włocławian o poparcie dla Marka Wojtkowskiego

2024-04-16 16:21:30, Q4

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska jest kolejną osobą, która udzieliła w ostatnim czasie poparcia Markowi Wojtkowskiemu. Od 2010 roku pełni ona funkcję prezydenta Łodzi. W tych wyborach samorządowych po raz czwarty z kolei wygrała prezydencki wyścig w tym mieście.

Hanna Zdanowska odwiedziła we wtorek Włocławek. W towarzystwie Marka Wojtkowskiego odwiedziła Specjalna Strefę Rewitalizacji i spotkała się z dziennikarzami w Skarbcu Fajansu.

Miasto bardzo się zmieniło – mówi o Włocławku prezydent Łodzi i wskazuje, ze to zasługa „kontynuacji”:

To wskazuje jedno. Jeśli jest kontynuacja, jeśli jest siła, determinacja, to jest szansa zmieniać wszystko, a to są trudne tematy jeśli chodzi o miasta, które mierzyły się z upadkiem przemysłu, bo nasze miasta są miastami typowo poprzemysłowymi. My nadal chcemy ten przemysł utrzymywać, bo on jest bardzo ważny (…) ale żeby zapewnić ludziom jakość życia na określonym poziomie trzeba rewitalizacji. Ja tu jestem pod wrażeniem tego co robi Pan Prezydent (…) rewitalizacja to przede wszystkim proces społecznych przemian i lepsza jakość życia – mówiła – Jestem pod wrażeniem tych wszystkich zmian, których dokonał Pan Prezydent, kibicuje gorąco i za Państwa pośrednictwem bardzo proszę – nie zaprzestawajcie tych zmian. Dajcie szanse, żeby Pan Prezydent te zmiany kontynuował – dodała.

Zapis konferencji w materiale wideo:

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz