6:1. Anwil z pierwszą porażką

Rewelacja tegorocznych rozgrywek, ekipa Czarnych Słupsk, pokonała włocławian w Hali Mistrzów. Tym razem Rottweilerom zabrakło skuteczności.

Pracownicy oświaty uhonorowani - Dzień Edukacji Narodowej we Włocławku

14 października tradycyjne w Dniu Edukacji Narodowej, nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi otrzymali z rąk Marka Wojtkowskiego nagrody prezydenta. Tym wyróżnieniem uhonorowano 85 nauczycieli, natomiast za wyróżniającą i długoletnią pracę na rzecz szkół i placówek wyróżnieniem uhonorowanych zostanie 49 pracowników niepedagogicznych.

Koncert charytatywny - "Gramy dla Ingi"

Urodziła się ze złożoną i poważną wadą serca. Choć 23-miesięczna Inga, mimo tak młodego wieku, ma za sobą już dwie trudne operacje, ta najważniejsza jeszcze przed nią.

Rolnicy protestowali we Włocławku. Powodem rosnące ceny nawozów

W miniony czwartek 7 października, w siedzibie włocławskiego Anwilu doszło do spotkania pomiędzy zarządem spółki i organizacjami rolniczymi, tematem rozmów była sytuacja na rynku nawozowym. Dziś miały być kontynuowane. Do spotkania jednak nie doszło.

Ziemniak królem stołu – w Chemiku. Wideo i zdjęcia

Pączki z ziemniaków – takie danie zwyciężyło podczas konkursu gastronomicznego w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku. Zmagania młodych kucharzy były również okazją do rozmowy o współpracy przedsiębiorców ze szkołami.