Mobilne Q4. Rozmowa z Aleksandrem Budzyńskim

Czy wiecie, że we Włocławku jest ponad 400 portali? Nie, nie chodzi tu o te internetowe. Kilkaset miejsc na wirtualnej mapie Włocławka to portale koncentracji energii XM. Ich stworzenie to zasługa społeczności graczy w Ingress.. Kolejny gość w naszym Mobilnym Studiu Q4. - Aleksander Budzyński to jeden z nich. Trochę o Ingressie, trochę o Pokemon GO i sporo o tym, jak połączyć "wirtual" z realną pomocą.

Mobilne Q4. Rozmowa z Kamilem Rausem

Społecznik, piłkarz, biegacz, sportowiec i okazjonalnie... Święty Mikołaj. To bardzo krótka wersja CV naszego dzisiejszego gościa. Kamil Raus zasiadł dziś w naszym Mobilnym Studiu Q4.

Gratka dla miłośników klasyków

Już w sobotę warto wybrać się do sąsiedniego Torunia, jeśli zaś przez przypadek jesteście fanami klasycznych czterech kółek, musicie się tam pojawić koniecznie. Oldtimer Meeting Toruń potrwa dwa dni.

Drzwi otwarte WKU. Zdjęcia

Drzwi otwarte WKU – pod tym hasłem Wojskowa Komenda Uzupełnień prezentowała włocławskim uczniom możliwości, jakie otwiera przed nimi służba w polskiej armii.

Pokemon za puszkę - niecodzienna akcja włocławskich graczy

Podobno moda na poszukiwanie Pokemonów w zakamarkach miasta ustała. Nic bardziej mylnego, o czym przekonują organizatorzy wyjątkowego wydarzenia z okazji ogólnoświatowego dnia wspólnoty (Community Day). Tym razem chodzi nie tylko o łapanie Pokemonów, ale także – wsparcie dla zwierzaków.

Delfin powrócił. Można pływać

O tym, że po wielu perturbacjach pływalnia "Delfin" ponownie otworzy się na odwiedzających pisaliśmy już wczoraj. Dziś oficjalnie "Delfin" powrócił.

77. rocznica powstania Armii Krajowej

14 lutego, pod pomnikiem Armii Krajowej we Włocławku w imieniu poseł na Sejm RP Joanny Borowiak i klubu PiS złożono wiązanki i zapalono znicze z okazji 77. rocznicy powstania Armii Krajowej.

Delfin wypłynie w Walentynki

Długie dzieje remontu basenu „Delfin” dobiegają końca. Dziś już wiemy, że mieszkańcy będą mogli korzystać z niego już od jutra. Otwarcie nastąpi o 14:00.

Człowiek w wodzie! Ćwiczenia nad Łubą

Strażacy, policjanci i ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego ćwiczyli wspólnie nad jeziorem Łuba. Szkolenie z technik ratownictwa lodowego odbyło się w niedzielę.