Niezwykłe obrazy osadzonego w Zakładzie Karnym we Włocławku

Z okazji 73 rocznicy Holocaustu, w Zakładzie Karnym we Włocławku powstała niezwykła wystawa obrazów, której autorem jest jeden z osadzonych. Obrazy obecnie są prezentowane w toruńskich szkołach, a w perspektywie czasu mają trafić również do Izraela.

Ku przestrodze! Wypadek w Wieńcu. Wideo z rejestratora

Do zdarzenia doszło w niedzielę na łuku drogi w okolicy Wieńca. Pijany jak się później okazało kierowca Forda uderzył w jadący prawidłowo z naprzeciwka samochód terenowy, w którym jechał ojciec z 6-letnim dzieckiem.

Apel o pomoc dla 2-letnej Weroniki

2 letnia Weronika ma nowotwór złośliwy w IV stopniu zaawansowania, neuroblastoma, z przerzutami do kości i szpiku. Zwracamy się o wsparcie finansowe na leczenie.

Światowej rangi imprezy w Aeroklubie Włocławskim

Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów oraz Mistrzostwa Świata Modei Kosmicznych. . Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego będzie organizatorem i gospodarzem dwóch imprez najwyższej rangi w lotnictwie i modelarstwie kosmicznym.

Strażnicy miejscy testują kamery na mundurach

Od 5 lutego Patrol Interwencyjny Straży Miejskiej został wyposażony w kamerę nasobną. Komendant Straży Miejskiej zdecydował się na wprowadzenie kamery osobistej strażnika do testowania przez około 2-3 tygodnie, na zasadzie programu pilotażowego.