WTS KDBS Włocławek przegrał 0:3 sobotni mecz

Sobotnie spotkanie siatkarek z WTS KDBS Włocławek na pewno nie należało do udanych. Uległy zespołowi SMS PZPS Szczyrk 0:3. Jedynie w trzeciej części spotkania podjęły wyrównaną walkę.

Trefl nie dogonił Anwilu

Do kolejnego meczu sezonu Anwil po raz kolejny przystąpił bez Nikoli Markovica, wciąż zmagającego się z kontuzją kręgosłupa. Do ostatniej chwili ważył się występ Vladimira Mihailovica. Podczas meczu z BC Niżny Nowogród odnowiła mu się kontuzja kostki, jakiej nabawił się w Windawie. Ostatecznie Czarnogórzec nie zagrał.

Anwil Włocławek - BC Niżny Nowogród

Inauguracja Basketball Champions Legue na w łocławskim parkiecie za nami. W Hali Mistrzów drugi mecz tegorocznej edycji BCL przyniósł niedosyt. Walerij Lichodiej dokładał kolejne punkty, Chase Simon dwoił się i troił, jednak ekipa z Nowogrodu rozstrzeliwała włocławian zza łuku, trafiając 12 na 22 próby.

W Teatrze – bajka łańcuszkowa…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza całe rodziny na niezwykłe i pełne niespodzianek przedstawienie oparte na motywach ludowych przygotowane przez słupski Teatr Władca Lalek, które wystawione będzie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne pt: "Cztery mile za piec"

Policjanci szkolą strażaków

Policjanci z radziejowskiej drogówki przeprowadzili szkolenie dla strażaków z powiatu. Obejmowało ono tematykę zabezpieczenia miejsc zdarzeń drogowych, oraz zasady regulacji ruchem.

15. Rajd Włocławski w najbliższą niedzielę

W niedzielę 21. października Włocławek stanie się rajdową stolicą regionu. Wszystko to za sprawą 15. Rajdu Włocławskiego, zaliczanego jako IV runda Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem, organizowanego przez Automobilklub Włocławski.

Od Moniuszki do Niemena - koncert w Wieńcu Zdroju

Od Moniuszki do Niemena. Pod takim hasłem odbywały się tegoroczne warsztaty wokalne dla uczniów Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena. Koncert finałowy odbył się w Wieńcu Zdroju.