Rusza nabór do Kujawsko-Pomorskiej Brygady OT

Ochotnicy do Wojsk Obrony Terytorialnej z Kujaw i Pomorza mogą już składać wnioski o przyjęcie do służby. Rekrutować mogą kobiety i mężczyźni, którzy do tej pory nie pełnili żadnej formy służby wojskowej oraz rezerwiści.

Komunikat dot. odbioru odpadów gromadzonych selektywnie

Informujemy, że terminy odbioru odpadów gromadzonych selektywnie dostępne są na stronie internetowej www.saniko.com.pl oraz na stronie www.zbierajselektywnie.pl. Informacje można również uzyskać telefonicznie lub osobiście w biurze PGK Saniko.

Inauguracja sezonu tenisowego na kortach OSiR

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na inaugurację sezonu tenisowego na kortach ziemnych. Turniej singlowy o Puchar Prezydenta Włocławka zostanie rozegrany w kategorii OPEN w dniach 28 – 29 kwietnia br.

Prezydent rozmawiał z mieszkańcami os. Południe

W środę odbyło się trzecie ze siedmiu zaplanowanych spotkań prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego z mieszkańcami. Tym razem spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Wiejskiej.

Podwójne uroczystości pod pomnikiem sapera

16 kwietnia pod Pomnikiem Sapera przy ul. Żytniej odbyła się uroczystość z okazji 73-rocznicy forsowania Odry i Nysy Łużyckiej oraz Święta Wojsk Inżynieryjnych.