Mieszkańcy ulic Pawiej i Łabędziej po raz kolejny posprzątali las
W minioną sobotę, 19 czerwca 2026 roku, mieszkańcy ulic Pawiej i Łabędziej po raz kolejny włączyli się w akcję sprzątania pobliskiego lasu. To już tradycyjna, coroczna inicjatywa, realizowana we współpracy z Nadleśnictwem Włocławek.