Zamknij X

Prezydent i radni PO w #GaszynChallenge dla Kacpra

Zbiórka środków na leczenie 10-letniego włocławianina, który walczy z nowotworem mózgu, wkracza w decydującą fazę. Pozostało sześć dni by wesprzeć akcję. Dziś dołączyli do niej radni PO, którzy wraz z prezydentem Markiem Wojtkowskim wzięli udział w #GaszynChallange dla Kacpra. Przysiady i pompki ćwiczono na włocławskim Słodowie.

Koronawirus: Kolejne zakażenia we Włocławku

Do 35 wzrósł bilans zakażeń SARS-CoV-2 we Włocławku. O kolejnych trzech przypadkach poinformował dziś Urząd Wojewódzki. Jak doprecyzował w swojej wypowiedzi prezydent Marek Wojtkowski wszystkie trzy osoby właśnie wróciły z urlopu i to podczas wypoczynku doszło do zakażenia.

Puchar Polski: KS Unia Janikowo zwycięża we Włocławku

5 sierpnia na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku odbył się finałowy mecz Pucharu Polski w Piłce Nożnej na szczeblu okręgu. W kujawsko-pomorskim najlepsi okazali się gracze Unii Janikowo, którzy po karnych pokonali bydgoskiego Zawiszę.

Artur Mielczarek w Anwilu

36-letni weteran polskich parkietów związał się z Rottweilerami rocznym kontraktem i zamknął skład ekipy Dejana Mihevca na zbliżający się sezon. Skrzydłowy ostatnie dwa lata spędził w Radomiu.

Już oficjalnie: Zmiany w akcjonariacie KK Włocławek

Klub Koszykówki Włocławek wyemitował 13 tysięcy nowych akcji o wartości 100 złotych każda. Pakiet wykupiło miasto. Oznacza to, że trwające dwa lata starania o „wyzerowanie” kapitału ujemnego spółki zostały zakończone, a większościowym akcjonariuszem została Gmina Miasto Włocławek.

Koszulka RL9 na licytacji. Przed nami kolejne imprezy. Włocławianie zbierają 'dla Kacpra'

Czas nagli. Na koncie internetowej zbiórki zorganizowanej w celu zebrania środków na leczenie 10-letniego Kacpra znajduje się obecnie ponad 1,3 miliona złotych (stan na popołudnie 5 sierpnia). Wciąż można pomóc, choćby licytując wyjątkowe przedmioty, takie jak koszulka reprezentacji podpisana przez piłkarzy. Tę pamiątkę na licytację przekazał Marek Wojtkowski.

Rozbiegany silnik w samochodzie – jak się zachować [WIDEO]

W miniony wtorek włocławianie byli świadkami nietypowego zdarzenia na ulicach Włocławka. Kłęby dymu buchające z samochodu mogły zaniepokoić. Co się stało? Jak zachować się, gdy silnik naszego samochodu w niekontrolowany sposób wejdzie na bardzo wysokie obroty, a my nie możemy go zgasić?

Turniej charytatywny „Gramy dla Kacpra”

W sobotę 15 sierpnia Stowarzyszenie Włocławek Pomaga wraz z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym we Włocławku zapraszają na charytatywny turniej piłki nożnej pod hasłem " Gramy dla Kacpra ".