'Tydzień Życzliwości'- ratusz podsumował kampanię

Happeningi, spotkania, prelekcje i dużo uśmiechów. Tak wyglądał miniony tydzień we włocławskich szkołach. "Tydzień Życzliwości" - dobiegł końca, oby sama życzliwość została na dłużej. Dziś ratusz podsumował minioną już kampanię.

'Pięknie dziś wyglądasz' - bycie życzliwym jest proste

Uśmiech, dobre słowo, pochwała, albo zwykłe "dziękuję". Naprawdę niewiele trzeba, by uczynić dzień lepszym, dla siebie i innych. Włocławscy uczniowie już to wiedzą. Do piątku w szkołach odbywa się kampania "Życzliwy Włocławek", organizowana przez Urząd Miasta.

Ponad 40 mln zł na poprawienie jakości włocławskiego powietrza.

Dzisiaj Prezes Zarządu MPEC Włocławek Andrzej Walczak podpisał z przedstawicielami firmy InstalFilter Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza umowę na zaprojektowanie i wybudowanie nowej instalacji odsiarczania i odpylania spalin wraz z modernizacją kanałów spalin dla czterech kotłów węglowych WR-25 ( K3 i K4) oraz WR-10 (K1 i K2).

Niedziela z kustoszem - o makatkach w muzeum [VIDEO]

Polskie, holenderskie, bułgarskie, słowackie, węgierskie - makatki kuchenne z różnych zakątków Europy jeszcze przez tydzień można oglądać w Muzeum Etnograficznym na bulwarach. W niedzielę wystawę można było obejrzeć z jej kustoszem.

Jak być bezpieczną - uczyły się kobiety we Włocławku

Już po raz czwarty we Włocławku odbyło się we Włocławku bezpłatne seminarium dla kobiet - „Bądź bezpieczna, broń się sama”. W sali Szkoły Podstawowej nr 12 na uczestniczki czekali instruktorzy IKMF Polska.

Cudu nie było. WTS spada do II ligi

Rozgrywki play out pierwszej ligi siatkówki kobiet, dla WTS KDBS Bank zakończyły się w sobotę. W serii do trzech zwycięstw podopieczne Kazimierza Mendali nie sprostały ekipie Karpat Krosno, przegrywając 0:3.

We Włocławku trwa Kar-Pol Cup. Wideo i zdjęcia

Po raz trzynasty we Włocławku rozgrywany jest turniej piłki nożnej w ramach Lider Kar-Pol Cup. 18 drużyn z kraju i z zagranicy przez 4 dni rywalizuje o puchary i nagrody pieniężne.