Kandydaci oddali swój głos. Zdjęcia

Wybory samorządowe roku 2018 za nami. Przez cały dzień, w 68 włocławskich komisjach wyborczych oddać można było swoje głosy na kandydatów w wyborach prezydenckich, do Rady Miasta i Sejmiku Województwa.

Wybory 2018

Wyborcza niedziela za nami. Niesłychanie intensywna kampania wyborcza, która towarzyszyła nam przez ostatnie tygodnie znalazła swój finał przy wyborczych urnach. Dla kogo ta wyborcza niedziela zakończy się zwycięstwem? Kogo obdarzyli zaufaniem mieszkańcy? Przekonamy się w ciągu najbliższych kilkunastu godzin. (ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY)

WTS KDBS Włocławek przegrał 0:3 sobotni mecz

Sobotnie spotkanie siatkarek z WTS KDBS Włocławek na pewno nie należało do udanych. Uległy zespołowi SMS PZPS Szczyrk 0:3. Jedynie w trzeciej części spotkania podjęły wyrównaną walkę.

Trefl nie dogonił Anwilu

Do kolejnego meczu sezonu Anwil po raz kolejny przystąpił bez Nikoli Markovica, wciąż zmagającego się z kontuzją kręgosłupa. Do ostatniej chwili ważył się występ Vladimira Mihailovica. Podczas meczu z BC Niżny Nowogród odnowiła mu się kontuzja kostki, jakiej nabawił się w Windawie. Ostatecznie Czarnogórzec nie zagrał.

Anwil Włocławek - BC Niżny Nowogród

Inauguracja Basketball Champions Legue na w łocławskim parkiecie za nami. W Hali Mistrzów drugi mecz tegorocznej edycji BCL przyniósł niedosyt. Walerij Lichodiej dokładał kolejne punkty, Chase Simon dwoił się i troił, jednak ekipa z Nowogrodu rozstrzeliwała włocławian zza łuku, trafiając 12 na 22 próby.

Policjanci szkolą strażaków

Policjanci z radziejowskiej drogówki przeprowadzili szkolenie dla strażaków z powiatu. Obejmowało ono tematykę zabezpieczenia miejsc zdarzeń drogowych, oraz zasady regulacji ruchem.

15. Rajd Włocławski w najbliższą niedzielę

W niedzielę 21. października Włocławek stanie się rajdową stolicą regionu. Wszystko to za sprawą 15. Rajdu Włocławskiego, zaliczanego jako IV runda Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem, organizowanego przez Automobilklub Włocławski.

Od Moniuszki do Niemena - koncert w Wieńcu Zdroju

Od Moniuszki do Niemena. Pod takim hasłem odbywały się tegoroczne warsztaty wokalne dla uczniów Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena. Koncert finałowy odbył się w Wieńcu Zdroju.