Zamknij X
Zamknij [X]

Stoły i ciasta bożonarodzeniowe w chemiku – zdjęcia

W chemiku odbył się tradycyjny szkolny konkurs na aranżację stołu bożonarodzeniowego. Już po raz kolejny uczniowie zaprezentowali swoją wizję stołu świątecznego. W tym samym czasie odbył się również konkurs gastronomiczny pn. „Ciasto makowe na świąteczną nutę”.

Czego życzą sobie i nam radni?

Najbliższe trzy dni upłyną nam pod znakiem rodzinnych spotkań, obdarowywania prezentami i życzeń. O te ostatnie, dla siebie i włocławian, spytaliśmy miejskich radnych. Czego więc sobie i nam życzą?

'Mikołajka' biegła dla potrzebujących

Mikołajka ( nie mylić z Mikołajem) wybiegła wczoraj na ulice Włocławka. Powód? Pomoc potrzebującym. Podczas charytatywnej akcji zbierano podarunki dla tych, którzy potrzebują naszego wsparcia.

Włocławskie MPK z nowym autobusem

Jeden z czterech zamówionych autobusów marki MAN dotarł wczoraj do Włocławka. Model Lion City A37 został wybrany w przeprowadzonym na początku tego roku przetargu. To pierwsze autobusy MAN jakie jeździć będą we flocie miejskiego przewoźnika.

Hala Mistrzów - już oficjalnie

Choć włocławska "Hala Mistrzów" swoje "imię" nosi od 2001 roku, to próżno szukać go w oficjalnych dokumentach. Nazwa wybrana spośród propozycji nadesłanych przez włocławian, nigdy nie została prawnie potwierdzona. Do wczoraj.

Koncert Orkiestry Wojskowej z Torunia

W niedzielę 16 grudnia, w kościele Najświętszego Zbawiciela we Włocławku odbędzie się koncert Orkiestry Wojskowej z Torunia, który będzie jednym z elementów obchodów rocznicy wprowadzenia Stan Wojennego.

We Włocławku już świątecznie. Ujęcia z drona!

Włocławek jak z bajki, czyli pełen bajkowych postaci, bajkowego nastroju, barwnych świateł, kolęd i świątecznych przebojów. Taki był dziś – przynajmniej na Placu Wolności. O 16 uruchomiono miejskie, świąteczne iluminacje.

Pracownicy Urzędu Miasta przygotowali 'szlachetną paczkę'

Ta akcja od lat jednoczy Polaków tuż przed świętami. Idea szlachetnej paczki ma swoją tradycję i stałych wspierających. Wśród tych ostatnich, są też pracownicy Urzędu Miasta i wspierający przygotowywaną przez nich paczkę przedsiębiorcy.