Zamknij [X]

Trzeci most na Wiśle i Akademia Włocławska - Wojciech Jaranowski prezentuje program

Radny Wojciech Jaranowski przedstawił dziś zarys programu z jakim ma zamiar zabiegać o głosy włocławian i mieszkańców regionu w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Przekształcenie włocławskiej lecznicy w szpital kliniczny, rozbudowa DK 62 i trzecia przeprawa mostowa we Włocławku. To postulaty z jego programu.

Spacer Anwilu. Polpharma upokorzona

Bez kontuzjowanego kapitana Szymona Szewczyka, Anwil Włocławek uporał się w pierwszej kolejce Energa Basket Ligi z ekipą Polpharmy Starogard Gdański. Podopieczni Igora Milicicia wygrali 110:72.

BO 2020. Autorzy zachęcają do głosowania na swoje projekty

To już niemal ostatni dzwonek dla tych wszystkich, którzy chcieliby aktywnie wziąć udział w kształtowaniu miejskiej przestrzeni. Tylko do 1 października ratusz czeka na głosy w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego.

Jerzy Wenderlich i Krystian Łuczak z poparciem Piotra Całbeckiego

Marszałek Piotr Całbecki odwiedził dziś włocławski ratusz. Po spotkaniu z prezydentem wystąpił na briefingu prasowym poświęconym inwestycjom w mieście, ale także zachęcał do głosowania na Krystiana Łuczaka i Jerzego Wenderlicha w zbliżających się wyborach.

Anwil SA zwiększy finansowanie KK Włocławek. Podpisano list intencyjny

Dziś w siedzibie głównego sponsora włocławskiego klubu podpisano list intencyjny dotyczący zwiększenia finansowania dla KK Włocławek. Spółka rozpocznie rozmowy w sprawie aneksowania obowiązującej umowy. Jakie środki wzmocnią budżet Rottweilerów? Tego nie wiemy.

Wypadek na ul. Wiejskiej. Przewrócony bus

Do groźnego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Długiej i Wiejskiej we Włocławku. Na skutek zderzenia dwóch pojazdów przewrócił się dostawczy bus.

Air Products świętował rocznicę

Przed rokiem we Włocławskim zakładzie firmy powstała nowa linia produkcyjna ciekłego dwutlenku węgla. Jedną z najnowocześniejszych tego typu instalacji w Europie oficjalnie zaprezentowano dziennikarzom wczoraj, przy okazji dokonując symbolicznego otwarcia. Air Products to wiodący dostawca gazów technicznych w Polsce.

KK Włocławek – walne zgromadzenie bez kworum

Wczoraj (24 września) miało odbyć się kolejne walne zgromadzenie akcjonariuszy Klubu Koszykówki Włocławek. W Hali Mistrzów pojawili się jednak tylko akcjonariusze mniejszościowi – przedstawiciele ratusza. W tej sytuacji nie można było podjąć decyzji o zapowiadanej nowej emisji akcji.