Zamknij [X]

Solidarność 80 popiera Łukasza Zbonikowskiego

NSZZ „Solidarność 80” z regionu w zbliżających się wyborach do Senatu będzie popierać Łukasza Zbonikowskiego. Dziś ogłoszono to na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Nie popieramy kandydatów partii politycznych – tłumaczą działacze.

Marek Wojtkowski spotkał się z kibicami Anwilu

Przed tygodniem, miało odbyć się walne zgromadzenie akcjonariuszy KK Włocławek. Do spotkania jednak nie doszło, z uwagi na na to, że nie pojawili się na nim przedstawiciele Towarzystwa Koszykówki Młodzieżowej, większościowego akcjonariusza klubu. Już wtedy prezydent zapowiedział, że zaprosi do ratusza kibiców. Wczoraj pojawili się w Urzędzie Miasta.

Mobilne Q4. Rozmowa z Anną Gembicką (Cz. I)

"Wszystko zaczęło się od Niezależnego Zrzeszenia Studentów" - tak minister Anna Gembicka mówi o początkach swojego zainteresowania polityką. To kolejny gość w naszym Mobilnym Studiu Q4.

6. Anwil Półmaraton wystartuje w niedzielę

Na dystansie 21 097 metrów rywalizować będzie kilkuset biegaczy z całej Polski. Na starcie imprezy staną także młodzi lekkoatleci. Jak co roku przygotowano dla nich imprezę "Anwilki na Start". Organizatorzy zapewniają, że w tym roku, tylko w minimalnym stopniu utrudnią poruszanie się po ulicach miasta.

Mobilne Q4. Rozmowa z Markiem Wódeckim

Już w najbliższą niedzielę wystartuje 6. ANWIL Półmaraton Włocławek. Jedna z największych imprez biegowych na Kujawach i Pomorzu co roku gromadzi kilkuset uczestników. Już wiemy, że podobnie będzie w tym roku. O frekwencji, programie i trasie biegu rozmawiamy z Markiem Wódeckim z włocławskiej Vectry, organizatorem imprezy.

Program „Fabryka” będzie realizowany we Włocławku.

Na dzisiejszej konferencji prasowej we Włocławku Anna Gembicka- Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju oraz Dariusz Śliwowski- Wiceprezes ARP S.A. zapowiedzieli realizację programu „Fabryka” w tym mieście.

Mobilne Q4. Rozmowa z Wojciechem Jaranowskim

Wojciech Jaranowski, radny sejmiku województwa, kandydujący w zbliżających się wyborach parlamentarnych gościem Mobilnego Studia Q4. Rozmawiamy między innymi o jego programie wyborczym.