Wizyta w skarbówce znów możliwa

Od 8 maja Urząd Skarbowy z powrotem umożliwia obsługę bezpośrednią petentów w sytuacji, gdy załatwienie sprawy poprzez e-usługi, lub telefonicznie jest niemożliwe. Urząd otwarty zostanie na dwa dni w tygodniu.

5 kolejnych zakażeń w kujawko-pomrskim

Wczorajszy dzień nie przyniósł kolejnych przypadków zakażeń SARS-CoV-2 w regionie, dziś resort zdrowia poinformował o 5 nowych przypadkach. Są to 3 osoby z Bydgoszczy, 1 z Torunia i 1 z powiatu bydgoskiego.

Od piątku otwarty skansen w Kłóbce. Od wtorku muzea

Od piątku 8 maja b.r. będzie ponownie otwarty Kujawsko-Dobrzyński Park Etnograficzny w Kłóbce natomiast od wtorku 12 maja zostaną udostępnione oddziały muzeum na terenie Włocławka - informuje Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej.

#PłyniemyDlaEmila. Za nami start niezwykłej wyprawy

W poniedziałek, o godzinie 08:00 z przystani kajakarskiej we Włocławku wystartował niezwykły kajakowy spływ. Szymon, żołnierz służący w 43 Bazie Lotnictwa Morskiego w Gdyni ma zamiar przepłynąć z nurtem Wisły 300 kilometrów. Wszystko po to, by zebrać środki na rehabilitację małego Emila.

1 % Zostawiam we Włocławku

Na złożenie deklaracji podatkowej mamy w tym roku nieco więcej czasu. Urzędy Skarbowe czekają na nasze PiT-y do końca maja. Jeśli dotąd ich nie złożyliście, warto pomyśleć o przekazaniu 1% podatku na Organizacje Pożytku Publicznego działające w naszym mieście.

Tymczasowy Profil Zaufany już działa

Jeśli nie posiadasz profilu zaufanego, ani konta w banku, który umożliwia założenie profilu zaufanego bez konieczności jego potwierdzania w wyznaczonych punktach, możesz skorzystać z Tymczasowego Profilu Zaufanego, nowego rozwiązania uruchomionego przez Ministerstwo Cyfryzacji. Do jego założenia zachęca Urząd Skarbowy.