Zamknij [X]

Solidarność popiera protest pracowników DPS

NSZZ „Solidarność” wzywa ratusz do wyjścia naprzeciw oczekiwaniom płacowym pracowników DPS. A dzisiejszej konferencji prasowej Janusz Dębczyński, przewodniczący związku w regionie poinformował o stanowisku w tej sprawie.

Mieszkania na Celulozowej - 15 października rusza nabór wniosków

Rusza nabór wniosków osób, które chciałyby skorzystać z oferty mieszkań na wynajem, jakie ratusz wybuduje przy ulicy Celulozowej. Na dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiono warunki, jakie muszą spełnić zainteresowani. Zaprezentowano także wizualizację budynków.

Jest szansa na remont basenu solankowego w Ciechocinku.

Jego historia sięga lat 30-tych XX wieku, kiedy powstał według projektu Romualda Gutta i Aleksandra Szniolista. Na uroczystym otwarciu, w 1932 roku, pojawił się prezydent Ignacy Mościcki. Od lat jednak basen solankowy w Ciechocinku niszczeje. Jest jednak szansa by to zmienić.

Informator drogowy 6. ANWIL Półmaraton Włocławek

W niedzielę 6 października przez ulice miasta przebiegnie 6. Anwil Półmaraton Włocławek. Niestety oznacza to także utrudnienia dla kierowców, choć powinny być one zdecydowanie mniejsze niż w latach ubiegłych.

Mobilne Q4. Rozmowa z Anną Gembicką (Cz. II)

Zapraszamy do obejrzenia drugiej części naszej rozmowy z minister Anną Gembicką. Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości w zbliżających się wyborach parlamentarnych kolejnym gościem naszego Mobilnego Studia.

Kolizja na Królewieckiej

Dziś około godziny 7:00 na skrzyżowaniu Chopina, Starodębskiej, Warszawskiej i Królewieckiej doszło do kolizji. Ruch w tym miejscu był o poranku mocno utrudniony. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Marszałek Karczewski: Józef Łyczak to świetna kandydatura do senatu

Marszałek Stanisław Karczewski odwiedził wczoraj region na zaproszenie senatora Józefa Łyczaka. Na dwóch spotkaniach, w Ciechocinku i we Włocławku, pojawili się członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości. Celem wizyty było udzielenie wsparcia ubiegającemu się o reelekcję senatorowi.

Uwaga! Ekspresowy konkurs gęsinowy!

Mamy dla Państwa do rozlosowania 10 gęsich tuszek. Przypomnijmy, że konkurs prowadzony jest w ramach kampanii „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”.