Dzień kobiet w wojskowym rytmie

"Z miłości do kobiet..." Tak zatytułowany był dzisiejszy, wyjątkowy koncert w Browarze B. O ile sam koncert z okazji dnia kobiet nie jest rzeczą niezwykłą, to niezwykli jednak byli wykonawcy standardów światowej muzyki. Na scenie zaprezentowali się żołnierze z Orkiestry Wojskowej z Torunia pod wodzą kapelmistrza kpt. Krzysztofa Żeleśkiewicza.

Saniko przeprowadzi odbiór odpadów problemowych

PGK „Saniko” informuje, iż w okresie od 16 marca do 6 kwietnia br. odbędzie się odbiór odpadów problemowych na poszczególnych osiedlach miasta sprzed posesji zamieszkałych.

MPWiK kupuje kolejny samochód specjalistyczny

Podpisanie umowy na realizację zadania pod nazwą „Dostawa samochodu specjalistycznego do czyszczenia i konserwacji infrastruktury kanalizacyjnej” w ramach Projektu „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracji Włocławek III etap”

Rozpoczyna się nabór do włocławskich szkół i przedszkoli

Lada dzień rozpocznie się nabór do przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych na rok szkolny 2019/20 o czym warto pamiętać, co warto wiedzieć? Dziś w ratuszu zastępca prezydenta Barbara Moraczewska poinformowała o terminach tegorocznej rekrutacji.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu Renex Soldering Championship 2019

Już wkrótce - 10 i 11 kwietnia, odbędą się MISTRZOSTWA POLSKI W LUTOWANIU – Renex Soldering Championship. Jest to już czwarta edycja wydarzenia, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród polskich elektroników. Organizatorem, tak jak w latach ubiegłych, jest firma RENEX - jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej, dla której tegoroczne zawody zbiegają się z 30-leciem działalności.

Koza we Włocławku po raz 30-ty. Wideo i zdjęcia

Tradycyjne zapusty kujawskie to fenomen kulturowy w sakli całego kraju. Szczególnie w naszym regionie tradycja jest wyjątkowo silna o bogata. W tym roku po raz 30-ty we Włocławku odbyły się korowody zapustne.

W hołdzie bohaterom. NSZZ Solidarność pamięta

Tradycyjnie 1 marca we Włocławku odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Żołnierzy Wyklętych. Wydarzenie odbywa się co roku pod patronatem poseł Joanny Borowiak oraz Prawa i Sprawiedliwości.