Zamknij [X]

Trzeci dzień balonowej rywalizacji na Kujawach

Na kujawskim niebie w piątkowy poranek udało się oszukać pogodę, bo tuż przed startem zaczął padać deszcz, ale młodzi piloci zdążyli wzbić się w powietrze ze startu wspólnego z płyty kruszyńskiego lotniska do 3 lotu, a popołudniu do 4 lotu.

Mobilne Q4. Rozmowa z Bartkiem Kucharczykiem o Budżecie Obywatelskim

W miniony piątek zakończyło się głosowanie nad projektami zgłoszonymi w Budżecie Obywatelskim 2019. To chyba najlepszy moment by tegoroczną edycję BO podsumować, a najlepiej zrobić to rozmawiając z osobą, która w miejskim ratuszu wszystko to, co związane jest z przeprowadzeniem głosowania nadzorowała - Bartkiem Kucharczykiem.

Mobilne Q4. Rozmowa z Jarosławem Hupało

To jego druga kadencja w Radzie Miasta. Wcześniej jako dyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych był doskonale znany mieszkańcom Zazamcza, które obecnie w radzie reprezentuje. W wygodnym fotelu mobilnego studia Q4 zasiadł dziś Jarosław Hupało.

Mobilne Q4. Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski

Nasze mobilne studio Q4 nie zwalnia tempa i wciąż nawija na koła kolejne kilometry włocławskich szlaków. Oczywiście z gośćmi. Tym razem, obok Maćka Kowalczyka usiadł Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski.

Chór Canto na Music and Sea

Od 7 do 18 września Chór „Canto” Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku weźmie udział w VII Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym „Music and Sea” odbywający się Paralii, na wschodnim wybrzeżu Grecji.

Rekrutacja do Jednostki Strzeleckiej 4051 Włocławek trwa

Organizacja ta jest jedyną w naszym regionie, posiadającą PASZPORT do współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej, który pozwala jej członkom na udział w zaawansowanych kursach i obozach szkoleniowych dotowanych ze środków MON.

Zostań Żołnierzem Niepodległej – ruszyła kampania informacyjna

Od 3 września 2018 roku przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień wraz z przedstawicielami Jednostek Wojskowych rozpoczęli kampanię promocyjno – informacyjną projektu Ministerstwa Obrony Narodowej pod hasłem „Zostań żołnierzem Niepodległej”, promując warunki rekrutacji pełnienia zawodowej służby wojskowej.