Zamknij X
Zamknij [X]

W hołdzie bohaterom. NSZZ Solidarność pamięta

Tradycyjnie 1 marca we Włocławku odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Żołnierzy Wyklętych. Wydarzenie odbywa się co roku pod patronatem poseł Joanny Borowiak oraz Prawa i Sprawiedliwości.

Kidawa-Błońska: W kraju demokratycznym prawa kobiet i mężczyzn muszą być równe

Prowadzenie działalności edukacyjnej w obszarze praw kobiet, ograniczenie luki płacowej pomiędzy kobietami a mężczyznami, czy też realizacja polityki antyprzemocowej – to tylko niektóre spośród 10 punktów, wchodzących w skład „Deklaracji Styczniowej” Platformy Obywatelskiej. O niej, ale nie tylko rozmawiano wczoraj w „Browarze B.”

Klasyki od A do Z, Oldtimer Meeting w Toruniu

Oldtimer Meeting za nami. Przez dwa dni Centrum Targowe Park w Toruniu opanowane było przez motoryzacyjne klasyki. Te, na dwóch i na czterech kołach, podziwiały tysiące gości z Torunia i nie tylko. Gościliśmy tam z kamerą. Zobaczcie.

Mobilne Q4. Rozmowa z Piotrem Czachowskim

Kolejna odsłona naszego Mobilnego Studia i kolejny gość na pokładzie. Tym razem – Piotr Czachowski, ze Stowarzyszenia „PATROL Włocławek”. To szczególna rozmowa, bo i szczególne okoliczności przyrody – wyjeżdżamy poza miasto. I rozmawiamy...

Gratka dla miłośników klasyków

Już w sobotę warto wybrać się do sąsiedniego Torunia, jeśli zaś przez przypadek jesteście fanami klasycznych czterech kółek, musicie się tam pojawić koniecznie. Oldtimer Meeting Toruń potrwa dwa dni.

Mobilne Q4. Rozmowa z Aleksandrem Budzyńskim

Czy wiecie, że we Włocławku jest ponad 400 portali? Nie, nie chodzi tu o te internetowe. Kilkaset miejsc na wirtualnej mapie Włocławka to portale koncentracji energii XM. Ich stworzenie to zasługa społeczności graczy w Ingress.. Kolejny gość w naszym Mobilnym Studiu Q4. - Aleksander Budzyński to jeden z nich. Trochę o Ingressie, trochę o Pokemon GO i sporo o tym, jak połączyć "wirtual" z realną pomocą.

Mobilne Q4. Rozmowa z Kamilem Rausem

Społecznik, piłkarz, biegacz, sportowiec i okazjonalnie... Święty Mikołaj. To bardzo krótka wersja CV naszego dzisiejszego gościa. Kamil Raus zasiadł dziś w naszym Mobilnym Studiu Q4.

Drzwi otwarte WKU. Zdjęcia

Drzwi otwarte WKU – pod tym hasłem Wojskowa Komenda Uzupełnień prezentowała włocławskim uczniom możliwości, jakie otwiera przed nimi służba w polskiej armii.