Śmiertelny wypadek motocyklisty na os. Michelin

Trwa śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty. 25-letni motocyklista zmarł po tym jak kierowany przez niego motocykl uderzył w krawężnik, potem w znak drogowy, a następnie w murek. Policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora dokładne okoliczności wypadku.

Rozmawiali o metodach pracy z nieletnimi. Wideo

W piątek w sali budynku Collegium Novum Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku odbyło się seminarium pn. Innowacyjne metody pracy z nieletnimi na przykładzie projektu „Trampolina”. Wykład inauguracyjny poprowadził prof. Mariusz Jędrzejko.

Media/Lider - Europejczycy 3:3 (2:1). Zdjęcia

11 maja o godzinie 20:00 na stadionie miejskim OSiR odbyło się kolejne, już trzecie starcie drużyn mediów i beneficjentów dotacji UE w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Podobnie jak w pierwszym meczu padł wynik 3:3. Publikjemy zdjęcia ze spotkania.

Niedzielne zdjęcia kibiców

Niestety Anwil przegrał w niedzielnym meczy ze Stelmetem Enea BC Zielona Góra. Publikujemy zdjęcia kibiców wykonane podczas meczu.

Piątkowe zdjęcia kibiców Anwilu

Pierwszy półfinałowy mecz Anwilu ze Stelmetem zmobilizował włocławskich kibiców, którzy stworzyli wspaniała atmosferę. Publikujemy zdjęcia kibiców wykonane podczas meczu.

Letnia Czytelnia na tarasie biblioteki

9 maja na tarasie Biblioteki Publicznej przy ul. Warszawskiej odbyło się inauguracyjne spotkanie w ramach akcji Letnia Czytelnia.