Prawo i Sprawiedliwość nie wskazuje swojego faworyta, ale apeluje: Idźcie na wybory

2024-04-19 16:02:22, Q4

Janusz Dębczyński i Jarosław Chmielewski spotkali się dziś z dziennikarzami na krótkim briefingu prasowym. Na kilka godzin przed ciszą wyborczą ogłosili, ze PiS nie poprze żadnego z kandydatów w niedzielnych wyborach. Jednocześnie zaapelowali o pójście do urn.

Zachęcamy wszystkich tych, którzy oddali głos na naszych kandydatów, na Prawo i Sprawiedliwość, aby poszli na najbliższe wybory i dokonali tego wyboru – mówił Jarosław Chmielewski – Aczkolwiek my nie wskazujemy żadnego z kandydatów, który ubiega się dziś o urząd prezydenta. Niech to będzie decyzja każdego z państwa – dodał.

Prawo i Sprawiedliwość wystawiło w wyborach prezydenckich kandydaturę Rafała Sobolewskiego. W pierwszej turze wyborów zajął on trzecie miejsce z wynikiem 16,94% oddanych głosów. Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości mogą więc, być "języczkiem u wagi" podczas niedzielnych wyborów, w których Krzysztof Kukucki zmierzy się z Markiem Wojtkowskim.

Komentarze (1)


sylvio (2024-04-24 18:34:02) Zgłoś do moderacji
Dobrze ,że Chmielewski dostał stołeczek radnego. Jakoś przebieduje. W Anwilu było o wiele lepiej. Tylko podpisywał listę płac. Absolutnie nic nie musiał robić.

Dodaj swój komentarz