Greenwich karmi czworonogi [WIDEO]

To już kolejna edycja akcji „Karma zamiast kwiatka” którego inicjatorem jest Pani Agnieszka Dziennik, ucząca języka angielskiego w szkole językowej Greenwich. Ideą akcji jest to, aby zamiast tradycyjnego kwiatka na koniec roku nauczyciele dostali od swoich uczniów karmę dla zwierząt.

Włocławek uczcił święto patrona

14 czerwca obchodziliśmy Święto Patrona Włocławka bł. Biskupa Michała Kozala. Z tej okazji w bazylice katedralnej odbyła się uroczysta Msza Św. w intencji Włocławka oraz patrona miasta.

#Q4news. Siłownie już otwarte

Od 6 czerwca znów możemy odwiedzać salony fitness, siłownie i baseny. Powróciły do funkcjonowania po przymusowej przerwie spowodowanej obostrzeniami epidemiologicznymi.

Prezydent z absolutorium. Sprawozdania ratusza przyjęte

Niespodzianki nie było. Prezydent Marek Wojtkowski uzyskał wotum zaufania i absolutorium za rok 2019. Radni przyjęli także sprawozdanie finansowe i z wykonania budżetu. Przeciwko byli radni Prawa i Sprawiedliwości.

Podsumowanie dotychczasowych działań Straży Pożarnej w związku z epidemią

Wczoraj, na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 3 w Toruniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza oraz Komendanta Wojewódzkiego PSP w Toruniu bryg. Jacka Kaczmarka i Ireneusza Stachowiaka, Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Głównymi tematami konferencji były: program finansowania służb ratowniczych oraz podsumowanie dotychczasowych działań Państwowej Straży Pożarnej w związku z epidemią koronawirusa na terenie województwa.

Najnowsze galerie

2026-06-08

Koncert Fajansowe Sny

49 wyświetleń

2026-06-08

Koncert w katedrze włocławskiej

48 wyświetleń

2026-06-08

Pokaz filmu dokumentalnego o Janie Pawle II

221 wyświetleń

2026-06-08

Olimpiada Hefajstosa 2026 (cz. II)

44 wyświetleń

2026-06-08

Olimpiada Hefajstosa 2026

67 wyświetleń

2026-06-05

Procesja Bożego Ciała

69 wyświetleń