Zamknij X

Jarosław Gowin: Wybór na kolejną kadencję Andrzeja Dudy będzie oznaczał trzy lata stabilizacji

2020-07-02 14:33:42, Maciej Kowalczyk

Wybór na kolejną kadencję Andrzeja Dudy będzie oznaczał trzy lata stabilizacji. Potrzebujemy tej stabilizacji – mówił wczoraj we Włocławku Jarosław Gowin. Lider Porozumienia przekonywał włocławian do reelekcji prezydenta.

Wczorajsza wizyta we Włocławku Jarosława Gowina była dla polityka ni tylko okazją do wypowiedzenia ciepłych słów pod adresem Państwowej Uczelni Zawodowej. Jeden z liderów Zjednoczonej Prawicy zachęcał też gorąco do poparcia kandydatury urzędującego prezydenta w wyborach 12 lipca. 

Wybór na kolejną kadencję Andrzeja Dudy będzie oznaczał trzy lata stabilizacji. Potrzebujemy tej stabilizacji, żeby ratować polski firmy, ratować miejsca pracy – mówił polityk nawiązując do gospodarczego kryzysu w dobie pandemii - Wybór Rafała Trzaskowskiego oznaczałby z całą pewnością nasilenie konfliktów politycznych.

Obecna na spotkaniu z dziennikarzami Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Iwona Michałek, zwracała uwagę, że kadencja Andrzeja Dudy i rządu Zjednoczonej Prawicy to szereg „dobrych” programów skierowanych do społeczeństwa.

Są bardzo optymistyczne nastroje wśród Polaków. Mianowicie 84% Polaków uważa, że w Polsce żyje im się lepiej niż 5 lat temu. Jest to naprawdę ogromny sukces. Sukces dlatego, że wprowadziliśmy jako rząd Zjednoczonej Prawicy, bardzo często z inicjatywy pana prezydenta Andrzeja Dudy, właściwie zawsze przy absolutnej współpracy z kancelarią Pana Prezydenta, wiele, wiele dobrych programów – przekonywała.

Obecnego prezydenta wsparł także Rafał Sobolewski, były radny Rady Miasta, a obecnie sejmiku odniósł się do swojej pracy w Warszawie i obserwacji działań rządu właśnie z tej perspektywy:

Chcę z całą świadomością powiedzieć, ze ta wspaniała praca nie byłaby możliwa i nie przyniosłaby w konsekwencji takich owoców, gdyby nie obecność w pałacu prezydenckim Andrzeja Dudy.

II tura wyborów prezydenckich w niedzielę 12 lipca.

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz