Wypadek na Traugutta. Ojciec był nietrzeźwy

14 – miesięczna dziewczynka wypadła z okna na drugim piętrze mieszkania przy ulicy Traugutta. Dziecko zostało odtransportowane do szpitala. Jak się okazuje, w chwili wypadku dzieckiem opiekował się ojciec. Badanie wykazało, że miał 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Tragedia w fabryce. Nie żyje 58-latek

58-letni mężczyzna nie żyje. Zginął w wyniku wypadku do którego doszło na terenie jednej z fabryk papierniczych działających w naszym mieście. Strażacy przez 15 minut starali się uwolnić zakleszczonego pracownika.

Żłobki i przedszkola zamknięte do 24 maja

Marek Wojtkowski potwierdził informację podaną w ubiegłym tygodniu przez swoją zastępczynię Barbarę Moraczewską. Żłobki i przedszkola w mieście pozostają zamknięte. Jak tłumaczy, w obliczu niepewnej sytuacji epidemiologicznej i konieczności spełnienia wymogów narzuconych przez rząd ich otwarcie w tym tygodniu jest niemożliwe.

Msza święta za ojczyznę odprawiona w katedrze

Bez hucznych miejskich uroczystości, bez pocztów sztandarowych i w zdecydowanie skromniejszym niż zwykle gronie. W ten sposób Włocławek świętował 229 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, podczas uroczystej mszy świętej odprawionej we włocławskiej bazylice katedralnej.

Koronawirus: 15 włocławian wyzdrowiało

Spośród 24 włocławian zakażonych koronawirusem 15 już wyzdrowiało – poinformował Marek Wojtkowski. Prezydent podał najnowsze informacje dotyczące sytuacji epidemiologicznej w mieście.

Najnowsze galerie

2025-07-07

Piknik integracyjny na stadionie OSiR

133 wyświetleń

2025-07-07

Święto Powiatu Włocławskiego 2025 (cz.II)

32 wyświetleń

2025-07-07

Święto Powiatu Włocławskiego 2025

129 wyświetleń

2025-07-07

United Session 2025 (Cz. II)

27 wyświetleń

2025-07-07

United Session 2025 (Cz. I)

189 wyświetleń

2025-07-07

53. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski 2025 (cz II)

107 wyświetleń