Feryjny Turniej Szachowy ELEKTRYKA

3 lutego 2020 roku o godz. 9.30 i 4 lutego 2020 roku o godz. 10.00 w Zespole Szkół Elektrycznych zostanie rozegrany turniej szachowy.

Podaruj 1 procent organizacji z regionu

Każdy mieszkaniec naszego regionu w prosty sposób może wesprzeć organizację pożytku publicznego – wystarczy, że przekaże na jej rzecz jeden procent podatku dochodowego. W Kujawsko-Pomorskiem jest ponad 360 organizacji, które czekają na taką pomoc.

#Q4news O mediacji w oświacie rozmawiano w CKZ

Centrum Kształcenia Zawodowego gościło dziś panelistów i uczestników konferencji „Mediacje szkolne i rówieśnicze - jeden z filarów przyjaznej i bezpiecznej szkoły, przedszkola”. Te dwie nowości w polskim systemie oświaty powinny być stosowane szerzej – zgodnie podkreślali obecni pracownicy oświaty.

Studio Q4: Morsy i Morświnki zdobyły Śnieżkę... W shortach

Włocławskie morsy spod znaku „Morsów i Morświnek” nowy, 2020, rok przywitały wyjątkowo. Noworoczne wyzwanie, by wspiąć się na Śnieżkę w samych shortach? Czemu nie. Jak wspominają tę wyprawę możecie sprawdzić sami oglądając kolejny odcinek Studia Q4.