Sprawdź co dzieje się we Włocławku
Zapowiada się kolejny ciekawy weekend we Włocławku i regionie. Nie masz żadnych planów na najbliższe dni? Muzyka, sztuka i wiele świetnej zabawy. Sprawdź, jakie atrakcje na Ciebie czekają.
Zapowiada się kolejny ciekawy weekend we Włocławku i regionie. Nie masz żadnych planów na najbliższe dni? Muzyka, sztuka i wiele świetnej zabawy. Sprawdź, jakie atrakcje na Ciebie czekają.
Od grudnia ubiegłego roku „Śródmieście Cafe” pozostawała zamknięta dla włocławian. Wczoraj kawiarenka została ponownie otwarta dla mieszkańców. Nowym gospodarzem została Lokalna Grupa Działania.
Zespół Pieśni i Tańca „Kujawy” zaprasza chłopców w wieku od 5 do 15 lat. Nabór odbędzie się 16 lutego o godz. 13.00 w sali tańca Centrum Kultury „Browar B”. przy ul. Łęgskiej 28.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne informuje, że od dziś linia nr 9 ponownie kursować będzie w relacji ul. Promienna - Zarzeczewo. Jednocześnie, celem urealnienia czasów przejazdów, wprowadzone zostaną niewielkie zmiany w rozkładzie jazdy tej linii.
7 lutego zmarł w Warszawie były premier Polski Jan Olszewski. Prezydent Andrzej Duda zdecydował o ogłoszeniu żałoby narodowej. Ta trwa od północy do soboty, do godziny 19:00.
Już w najbliższą sobotę 16 lutego w Multikinie niecodzienne Walentynki. Włocławskie Schronisko dla Zwierząt zaprasza do obejrzenia wystawy zdjęć i wsparcia podopiecznych.
Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, którego początki sięgają 1908 roku, to jedna z najstarszych tego typu placówek w Polsce. Od momentu swego powstania sukcesywnie rozwijało swoją działalność, poszerzało bazę lokalową i zasoby eksponatów. Ostatnią dużą inwestycją był przeprowadzony z udziałem środków samorządu województwa remont barokowych kamienic, gdzie swoje miejsce znalazło Muzeum Historii Włocławka.
Jakie prawa i obowiązki ma płatnik wobec ZUS? Jakie czynności należy wykonać w przypadku rozpoczęcia działalności gospodarczej? Jak wypełnić niezbędne formularze ubezpieczeniowe i jak je korygować? Na te i inne pytania odpowiadać będą eksperci ZUS 18 lutego w godz. od 15:00 do 18:00 w siedzibie Inspektoratu ZUS we Włocławku przy Płockiej.
Podobno moda na poszukiwanie Pokemonów w zakamarkach miasta ustała. Nic bardziej mylnego, o czym przekonują organizatorzy wyjątkowego wydarzenia z okazji ogólnoświatowego dnia wspólnoty (Community Day). Tym razem chodzi nie tylko o łapanie Pokemonów, ale także – wsparcie dla zwierzaków.
O tym, że po wielu perturbacjach pływalnia "Delfin" ponownie otworzy się na odwiedzających pisaliśmy już wczoraj. Dziś oficjalnie "Delfin" powrócił.
2026-03-02
2026-03-02
2026-02-23
2026-02-23