Michalin - pracownik stacji przegnał rabusiów. Tak to wyglądało...[WIDEO]
Nie tak zaplanowali sobie ten napad rabusie, którzy w nocy z wtorku na środę napadli na stację w Michalinie (gm. Waganiec). Kiedy tuż przed pierwszą wtargnęli do stacji ich plany pokrzyżował opór jednego z pracowników.