60 lat minęło. 'Kopernik' świętował swój jubileusz [WIDEO]
W 1959 rozpoczyna się historia szkoły, wtedy nazwanej 46 II, wtedy jeszcze mającej swoja siedzibę przy Placu Kopernika. I imieniem wielkiego astronoma zostało nazwane to liceum w 1967 roku. W miniony weekend II Liceum Ogólnokształcące świętowało swój okrągły jubileusz.