Chcą przywrócić 3 Maja miastu - Targowe Śródmieście już w niedzielę !

2019-06-29 11:14:46, Natalia Cieślak

Już w najbliższą niedzielę przy ulicy 3 Maja odbędzie się pierwsza, ale jak zapewniają organizatorzy nie ostatnia edycja „Targowego Śródmieścia”. Za organizacją imprezy stoi Włocławski Inkubator Innowacji Przedsiębiorczości.

Na zorganizowanym dziś briefingu prasowym organizatorzy podkreślali, że głównym celem „Targowego Śródmieścia” jest przyczynienie się do ożywienia gospodarczego ulicy 3 Maja. Do tego, że ulica takiej interwencji wymaga nie trzeba nikogo przekonywać. Cel jest jeden – muszą tu, jak dawniej, powrócić włocławianie.

Czym będzie „Targowe Śródmieście”? Zdecydowanie nie będzie to zwykły targ, choć znajdzie się też okazja do zakupów. W wydarzeniu uczestniczyć będzie około 20 lokalnych przedsiębiorców. Od 10:00do 14:00 będzie można odwiedzić sklepy i skorzystać z oferty przedsiębiorców prowadzących tu działalność.

Podczas targów nie zabraknie też atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zaplanowano: pokazy taneczne oraz sztuk walki, hocki-klocki, malowanie buziek, warsztaty. Co więcej, uczestnicy konkursów podczas wydarzenie będą mogli liczyć na nagrody oraz niespodzianki. Te czekać będą także na uczestników turnieju gier planszowych, jaki tego dnia odbędzie się na 3 Maja. To tylko część programu. Co dokładnie czekać będzie na uczestników?

Warto po prostu przyjść i przekonać się samemu. Zapraszamy.

 

Komentarze (2)


Społecznik 2.0 (2019-06-26 21:06:31) Zgłoś do moderacji
Wszystko fajnie, tylko nie lansujcie Pani Angeliki w mediach tylko dla tego, że jest żoną kolego z klasy Pana Jakuba. Zbyt medialna to ona nie jest delikatnie ujmując
Pankracy (2019-06-27 13:13:32) Zgłoś do moderacji
Jak organizuje to Pan JG, to pewnie będzie niewypał. Ciekawe jakie niespodzianki przygotował ZENIT dla uczestników.

Dodaj swój komentarz