Zamknij X

Swawola bez angola – czyli wyjątkowy Dzień Dziecka w Parku Linowym

2019-06-05 13:15:32, Maciej Kowalczyk / Informacja sponsorowana

Wspinaczka w parku linowym, gry i zabawy... Słowem, wszystko by zapewnić najmłodszym szampańską zabawę. Tak właśnie spędzili Dzień Dziecka uczniowie Szkoły Językowej Czachowska.

To była już druga edycja Pikniku Rodzinnego szkoły, organizowana pod hasłem: „Swawola bez angola”. We włocławskim Parku Linowym licznie pojawili się uczniowie szkoły, ale nie tylko oni. Wraz z nimi z atrakcji przygotowanych przez organizatorów korzystali także ich koledzy i rodziny. Słowem – działo się.

„Jest super” i „Jest super fajnie” - to słowa, jakie najczęściej pojawiały się w rozmowach z najmłodszymi, którym przygotowane atrakcje najwyraźniej przypadły do gustu. Największym powodzeniem cieszyła się oczywiście wspinaczka wśród drzew, ale także na ziemi nie brakowało okazji do zabawy, o co zadbali animatorzy z ANIMA-SHOW. 

Takie spotkania, to oczywiście okazja do fantastycznego spędzenia czasu, choć i na co dzień, na zajęciach w Szkole Językowej Czachowska nie brakuje okazji, do tego by się... bawić. Bo uczyć się najlepiej:

Na początku przez zabawę. Myślę, że to musi to być przyjemność a nie obowiązek, ale jakaś systematyczność też w tym musi być – tłumaczy Elżbieta Czachowska – Dzieci są chłonne, jak gąbki. Tylko trzeba je zachęcić do nauki. Trzeba zrobić wszystko, żeby ją polubiły. Żeby stwierdziły, że nauka nie musi być przykra i nieprzyjemna.

O czym przekonują się w Szkole Językowej zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice, obserwujące sukcesy swoich pociech.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, widzimy duże postępy – słyszymy od jednej z mam – Początkowe lata nauki u Pani Eli są głównie nauką przez zabawę, co jest bardzo fajne, a później jest już bardziej konkretnie (…) Wszystko jest i jedno i drugie robione we właściwym tempie – dodaje.

www.szkolaczachowska.q4.pl

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz