

Kabaret Neo-Nówka – „Kazik sam w domu”
"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych.
"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych.
Podczas gali 3 marca w Browarze B. usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Już w najbliższą sobotę, tj 17 lutego odbędzie się kolejna edycja Biegu na 6 Łap ze zwierzakami z Schroniska dla zwierząt we Włocławku.
„W cieniu mistrza Bułata” to wyprawa meandrami rzeki uczuć, które są udziałem człowieka we współczesnym świecie.
Widowisko to, składające się z muzyki, tańca, animacji i narracji, to projekt sceniczny będący owocem wieloletniej współpracy zespołu muzyki celtyckiej Jig Reel Maniacs (www.jrm.art.pl), zespołu tańca irlandzkiego Tuatha & Ellorien (https://irlandzki.com) oraz Visual Jokeya Tomasza Frąszczaka (www.fraszczak.com).
Yegor Zabelov to jeden z najbardziej oryginalnych akordeonistów we współczesnej muzyce Białoruskiej, kompozytor, autor muzyki do szeregu spektakli i kina.
Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal czworo. Cokolwiek zobaczycie i usłyszycie, nie próbujcie robić tego w domu. Spektakl „Kłamstwo” zobaczymy 18 lutego o 17.00.
Galeria Fotografii „Migawka” w Centrum Kultury „Browar B.” zaprasza 16 lutego o godz. 18.00 na wernisaż zbiorowej wystawy fotograficznej członków grupy FotoObiektywni.
Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza na chopinowski recital fortepianowy Jacka Szczepańskiego, który odbędzie się w sobotę 3 marca 2017 r., o godz. 17.00 w gmachu głównym muzeum przy ul. Słowackiego 1a we Włocławku.
Zapraszamy na prelekcję Łukasza Daniewskiego - dziennikarza i historyka, której tematem będzie włocławski most na Wiśle. Spotkanie odbywa się w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
2025-07-10
2025-07-07
2025-07-07
2025-07-07
2025-07-07