Zamknij [X]

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu

2019-03-13 15:30:45, Maciej Kowalczyk


kiedy 2019-03-22 | 08:10 gdzie Centrum Kultury

W piątek 22 marca rozpocznie się VII Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu. Uczestnicy rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych.

Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu , Samorząd Gminy Choceń oraz Choceńskie Centrum Kultury. Jak co roku honorowy patronat nad Festiwalem objął Marszałek Województwa Kujawsko Pomorskiego, p. Piotr Całbecki.

Celem Festiwalu jest prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów, propagowanie nauki języków obcych poprzez formę piosenki, promowanie aktywności twórczej wśród młodzieży. Tematem siodmej edycji Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej jest MUZYKA ROCKOWA.

Konkursowe przesłuchania rozpoczną się po godzinie 8:00 kiedy na scenie pojawią się wykonawcy w kategorii "Junior", czyli uczniowie klas V-VI. Po nich zaprezentują się "Adepci", czyli uczniowie klas siódmych, ósmych i gimnazjaliści. Jako ostatni wystąpią "Seniorzy", czyli uczniowie szkół ponadpodstawowych. Ich występy rozpoczną się o godzinie 13:30. O 15:00 nastąpi ogłoszenie wyników tegorocznego konkursu.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz