ZOO - rodzinne warsztaty twórcze
19 stycznia 2020 roku o godz. 11.00 w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Miedzianej rozpoczną się rodzinne warsztaty twórcze. Uczestnicy zajęć będą rozmawiać o zwierzętach i poznawać wybrane techniki graficzne.
19 stycznia 2020 roku o godz. 11.00 w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Miedzianej rozpoczną się rodzinne warsztaty twórcze. Uczestnicy zajęć będą rozmawiać o zwierzętach i poznawać wybrane techniki graficzne.
19 stycznia 2020 roku w godz. 11.00-13.00 w Browarze B. będzie można nauczyć się, jak zamienić płaską kartkę papieru w fantastyczne trójwymiarowe zwierzęta? Organizatorzy warsztatów zapraszają do wspólnego spędzenia czasu z pradawną sztuką origami.
19 stycznia 2020 roku Wydział Nauk o Zdrowiu Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku organizuje kolejne spotkanie otwarte z zakresu promocji zdrowia i zdrowego stylu życia pn. „Niedziela Zdrowia” odbędzie się pod hasłem: „Udar mózgu – co warto wiedzieć dla zdrowia i życia”.
18 stycznia 2020 r. o godz. 10.00 w Klubie "Zazamcze" przy ul. Toruńskiej 87 odbędzie się III Wielopokoleniowy Maraton Tańca. Organizatorem maratonu jest Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku.
18 stycznia 2020 roku będzie prowadzona zbiórka wielkogabarytów z osiedli: Zazamcze i Zachód, Kazimierza Wielkiego, Wschód i Rybnica.
17 stycznia 2020 roku o godz. 18:00 w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Miedzianej nastąpi wernisaż wystawy prac Janusza Akermanna.
Dokumentację opracuje Mariusz Gramowski Pracownia Projektowa.
W 2019 roku rozpatrzono 7 wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy obiektach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków.
Spośród dostępnych obecnie materacy najpopularniejsze są te wykonane z pianek poliuretanowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ rozwój chemii doprowadził do sytuacji, w której można wytwarzać pianki o rozmaitej wielkości porów, elastyczności i sprężystości. Pianki poliuretanowe są dziś łatwe w obróbce, nietrudno łączyć ze sobą różne ich warstwy, co ułatwia produkcję i podnosi jakość wyrobów.
Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza grupy zorganizowane do skorzystania z oferty edukacyjnej towarzyszącej wystawie czasowej „INSPIROWANI NATURĄ. RĘKODZIEŁOINDIAN AMAZONII. W HOŁDZIE BORYSOWI MALKINOWI.
2026-01-25
2026-01-25
2026-01-25