

Już w niedzielę Rajd Włocławski
Automobilklub Włocławski po raz 16. zaprasza na Rajd Włocławski, będący również IV Rundą Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem.
Automobilklub Włocławski po raz 16. zaprasza na Rajd Włocławski, będący również IV Rundą Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem.
Stowarzyszenie Edukacyjno-Teatralne "Teatr Nasz" prowadzi projekt "Zakamarki historii", który ma na celu przybliżenie lokalnej historii.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku zawiadamia mieszkańców: Osiedla Zakręt, Zakole, że w dniu 27.09.2019 r. od godz. 9:00 do godz. 16:00 w związku z awarią sieci wodociągowej nie będzie wody w tym rejonie.
W poniedziałek 30 września 2019 roku na terenie miasta Włocławek w ramach szkolenia obronnego przeprowadzone będzie ćwiczenie miejskie pod kryptonimem „Kobra -19” na temat: „Współdziałanie struktur Urzędu Miasta ze służbami, inspekcjami, strażami i miejskimi jednostkami organizacyjnymi w planowaniu i organizowaniu skutecznego przeciwdziałania rozwojowi zdarzeń kryzysowych i usuwania ich skutków w warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa oraz działań terrorystycznych”.
Zielony przemysł, walka ze smogiem, czy koniec z "betonozą", to kolejne z punktów lewicowego programu. O pomysłach na ekologię i Polskę przyjazną środowisku mówił na dzisiejszej konferencji Piotr Kowal. Kandydat Lewicy w wyborach parlamentarnych.
Dziś w siedzibie głównego sponsora włocławskiego klubu podpisano list intencyjny dotyczący zwiększenia finansowania dla KK Włocławek. Spółka rozpocznie rozmowy w sprawie aneksowania obowiązującej umowy. Jakie środki wzmocnią budżet Rottweilerów? Tego nie wiemy.
Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża we Włocławku organizuje 3 października otwartą akcję poboru krwi.
Do groźnego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Długiej i Wiejskiej we Włocławku. Na skutek zderzenia dwóch pojazdów przewrócił się dostawczy bus.
V edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek w tym roku odbywa się w sobotę 5 października. Hasło tegorocznej akcji to: „Znajdźmy wspólny język”. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wielkie święto bibliotek i czytania.
Dziś, 26 września o godz. 17.00 w bibliotece przy ul. Warszawskiej 11/13 rozpocznie się spotkanie zatytułowane: „Literackie szlaki na Kresach”.
2025-07-10
2025-07-07
2025-07-07
2025-07-07
2025-07-07