Upiekła ciasto, żeby podziękować dzielnicowym za opiekę podczas kwarantanny
Mieszkanka Radziejowa zaskoczyła wczoraj radziejowskich policjantów. Przyszła do komendy z własnoręcznie upieczonym sernikiem, dziękując w ten sposób za opiekę podczas kwarantanny.