Kandydaci na oficerów WOT szkolili się w Toruniu
6 i 7 czerwca w Toruniu odbyły się praktyczne ćwiczenia kursu oficerskiego „Agrykola" prowadzone przez Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej. „Agrykola" to nazwa kursu dla kandydatów na oficerów Wojsk Obrony Terytorialnej. Kandydaci wyłaniani są spośród żołnierzy OT pełniących terytorialną służbę wojskową.