

Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu Publicznym nr 36
20 września w Przedszkolu Publicznym nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi we Włocławku odbył się ''Dzień Przedszkolaka''.
20 września w Przedszkolu Publicznym nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi we Włocławku odbył się ''Dzień Przedszkolaka''.
Na dzisiejszej konferencji prasowej w budynku Urzędu Miasta ogłoszone zostały wyniki Budżetu Obywatelskiego Włocławka na 2018 rok.
Polski Czerwony Krzyż wspólnie z firmą Wrigley Poland, producentem bezcukrowych gum do żucia „Orbit”, we współpracy z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym, Polskim Towarzystwem Stomatologii Dziecięcej i Grupą LUX MED., zainaugurowali piątą edycję programu edukacyjno-profilaktycznego „Dziel Się Uśmiechem”.
2 października we Włocławku, przy ul. Kilińskiego (nieopodal marketu Kaufland), zagości mammobus.
W najbliższy piątek (22 września) we Włocławku przypada Dzień Bez Samochodu.
Miejska Biblioteka Publiczna została zgłoszona do programu w ramach którego biblioteki, które zdobędą największą liczbę głosów, otrzymają pakiety książek.
W czwartki w godz. od 16.00 do 18.00 Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Żabiej zaprasza na bezpłatne porady konsultanta ds. tworzenia projektów i pozyskiwania funduszy ze źródeł poza samorządowych.
Na jego inaugurację Teatr zaprasza włocławskich miłośników Melpomeny na rozśpiewaną i pełną humoru sztukę Jacka Pietruskiego pt.: „Spowiedź Divy” w wykonaniu znanych i lubianych aktorów Teatru Afisz z Torunia.
Polonistki z III Liceum im. Marii Konopnickiej: Emilia Bordon i Agnieszka Andler, wraz z uczniami drugiej klasy społeczno-prawnej (2f), ogłosiły konkurs w ramach projektu Stulecie LMK.
Ilość ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych w Polsce systematycznie spada, ale niestety nadal utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.
2025-04-29
2025-04-28