

Miłosne strofy w SP 18
Miłosna poezja królowała 14 lutego w Szkole Podstawowej nr 18. Tak właśnie, strofami, uczcili Walentynki uczniowie.
Miłosna poezja królowała 14 lutego w Szkole Podstawowej nr 18. Tak właśnie, strofami, uczcili Walentynki uczniowie.
Podatnicy, którzy za 2018 rok rozliczać się będą na formularzu PIT-37 (uzyskujący dochody z umowy o prace, umowy o dzieło i umowy zlecenia) lub PIT-38 (uzyskujący dochody z papierów wartościowych, udziałów w spółkach) od wczoraj mogą skorzystać z nowej usługi Ministerstwa Finansów „Twój e-PIT”.
Trzecie spotkanie, trzecia porażka. Aspirująca do mistrzowskiego tytułu Arka nie dała większych szans ekipie Igora Milicicia, wygrywając w ćwierćfinale Pucharu Polski 80:84.
Włocławscy policjanci przeprowadzili kolejne działania prewencyjne w ramach bezpieczeństwa na drodze pn. „Trzeźwy poranek". Dokonali ponad 700 kontroli stanu trzeźwości i wyeliminowali z ruchu czterech kierowców, którzy prowadzili auta pod wpływem alkoholu. W nadchodzący weekend natomiast będą dbali o bezpieczeństwo podróżnych podczas akcji „Prędkość".
Zapowiada się kolejny ciekawy weekend we Włocławku i regionie. Nie masz żadnych planów na najbliższe dni? Muzyka, sztuka i wiele świetnej zabawy. Sprawdź, jakie atrakcje na Ciebie czekają.
Od grudnia ubiegłego roku „Śródmieście Cafe” pozostawała zamknięta dla włocławian. Wczoraj kawiarenka została ponownie otwarta dla mieszkańców. Nowym gospodarzem została Lokalna Grupa Działania.
Zespół Pieśni i Tańca „Kujawy” zaprasza chłopców w wieku od 5 do 15 lat. Nabór odbędzie się 16 lutego o godz. 13.00 w sali tańca Centrum Kultury „Browar B”. przy ul. Łęgskiej 28.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne informuje, że od dziś linia nr 9 ponownie kursować będzie w relacji ul. Promienna - Zarzeczewo. Jednocześnie, celem urealnienia czasów przejazdów, wprowadzone zostaną niewielkie zmiany w rozkładzie jazdy tej linii.
7 lutego zmarł w Warszawie były premier Polski Jan Olszewski. Prezydent Andrzej Duda zdecydował o ogłoszeniu żałoby narodowej. Ta trwa od północy do soboty, do godziny 19:00.
Już w najbliższą sobotę 16 lutego w Multikinie niecodzienne Walentynki. Włocławskie Schronisko dla Zwierząt zaprasza do obejrzenia wystawy zdjęć i wsparcia podopiecznych.
2025-05-05
2025-05-05
2025-05-05
2025-05-05
2025-05-02