Nasza akcja "Ciepło Cię widzieć" wzorem dla innych gmin w kraju
W grudniu 2022 roku Włocławek zakończył program "Ciepło Cię widzieć". Była to międzysektorowa odpowiedź na kryzys energetyczny i związane z nim obawy społeczne.
W grudniu 2022 roku Włocławek zakończył program "Ciepło Cię widzieć". Była to międzysektorowa odpowiedź na kryzys energetyczny i związane z nim obawy społeczne.
Niezależni eksperci po raz czwarty uznali ANWIL za Top Employer w Polsce. Chemiczna spółka z Grupy ORLEN ponownie została poddana profesjonalnemu badaniu pod kątem warunków zatrudnienia, oferty pracowniczej i proponowanych benefitów.
Ponad 80% samobójstw popełniają mężczyźni. To właśnie ich najczęściej dotyka depresja, z którą się ukrywają, walcząc z narzuconymi standardami męskości. Aby im pomóc, utworzony został pierwszy w Polsce telefon zaufania dla mężczyzn.
Blisko 600 wniosków w ramach programu „Czyste powietrze” złożyli dotąd włocławianie. Od dziś złożenie dokumentacji może być jeszcze prostsze. Ratusz uruchomił specjalny punkt konsultacyjny dla włocławian.
Do 31 stycznia część z płatników składek ma czas na złożenie druku ZUS IWA za rok 2022. Dane z formularza posłużą do ustalenia wysokości składki na ubezpieczenie wypadkowe dla konkretnego płatnika.
Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Niedziela z kustoszem”, które odbędzie się 22 stycznia br., o godz. 12.00, w Muzeum Etnograficznym przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6 we Włocławku.
Mieszkańcy włocławskiego Południa mogą już skorzystać z usług nowej placówki Poczty Polskiej. Punkt uruchomiono przy ulicy Kaliskiej 87A. Punkt przystosowany jest do potrzeb osób z niepełnoprawnością.
W Fili nr 6. Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zdzisława Arentowicza miało miejsce otwarcie wystawy prac Jadwigi Jaroszewskiej „Mój świat malowany”.
15 stycznia we włocławskim „Browarze B.” odbyły się przesłuchania w ramach I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka.
Dziś, tj. 17 stycznia 2023 r. o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Miedzianej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o sztuce współczesnej”, tym razem z udziałem artystki Laury Dyczko.
2026-06-22
2026-06-18
2026-06-15
2026-06-15
2026-06-14
2026-06-14