Zamknij [X]

Tak się bawiliśmy. Dni Włocławka za nami

2019-06-17 14:35:55, Maciej Kowalczyk

Dni Włocławka 2019 za nami. Za nami koncerty, jarmark, moc atrakcji dla najmłodszych, uczta dla lubiących dobre jedzenie i równie dobre dźwięki muzyki. Tak właśnie bawił się Włocławek.

Pisząc o tegorocznych Dniach Włocławka nie można pominąć tego, co zdarzyło się w piątkowy wieczór, kiedy Anwil Włocławek zdobył trzeci tytuł mistrzowski. Tegoroczne święto rozpoczęło się więc jeszcze w piątek Przynajmniej – nieoficjalnie.

Te oficjalne obchody zainaugurował oczywiście start Włocławskiego Jarmarku, na którym, a kilkudziesięciu stoiskach kupić można było wszystko. Począwszy od pościeli i breloków, na niepowtarzalnych wyrobach rękodzielniczych skończywszy.

Przez dwa dni bulwary wypełniały zaś dźwięki muzyki najlepszych polskich kapel. Na scenie zagościły, między innymi: Zouzy, Lao Che, Piersi i Zakopower, nie wspominając o włocławskich artystach. Jeśli dorzucimy do tego owacyjne powitanie koszykarzy Anwilu, w sobotni wieczór, otrzymamy przepis na znakomitą zabawę.

Trzeba też przy tej okazji powiedzieć, że nie tylko okolice sceny tętniły życiem. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę tłumy szczelnie wypełniały też inne okolice włocławskich bulwarów. Zobaczcie sami.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz