Dni Włocławka 2024. Znamy tegoroczne gwiazdy

2024-05-31 11:20:30, Q4

21 czerwca wystartują tegoroczne Dni Włocławka. Na plenerowej scenie także i w tym roku nie zabraknie gwiazd. Przed publicznością pojawią się: Dżem, De Mono, Spięty i Chivas.

Jak co roku pod koniec czerwca będziemy wspólnie, jako mieszkańcy Włocławka, świętować to, że tworzymy taką zgraną – i to jest chyba bardzo dobre słowo- wspólnotę – zapowiada prezydent Krzysztof Kukucki.

Tegoroczne Dni Włocławka wypełnią atrakcjami weekend 21-23 czerwca. Podczas imprezy nie zabraknie dobrej muzyki, ale także innych atrakcji skierowanych do mieszkańców miasta.

Wystartujemy w piątek i sobotę na Słodowie. Tam od godziny szesnastej rozpoczniemy spotkania rodzinne. Część sportową przygotują dla nas kluby sportowe i to odbędzie się w okolicach amfiteatru (...) koszykówka, siatkówka, wszelkiego rodzaju sztuki walki. Zapraszamy rodzinnie. Będzie można się przyłączyć, będzie można pograć, pobawić się. Natomiast w drugiej części parku, „Na Pompce” będą przygotowywać animacje i zabawy instytucje kultury – MBP, GSW, Browar B., Teatr Impresaryjny. W te dwa miejsca zapraszamy od 16:00 do 19:00, będzie można rodzinnie się pobawić – mówi Beata Krajewska, dyrektorka Wydziału Kultury UM.

Dni Włocławka to oczywiście także koncerty. Pierwszego dnia, na scenie w amfiteatrze na Słodowie pojawią się: Chivas, Spięty, oraz inne młodzieżowe formacje muzyczne. Następnego dnia przed Włocławską publicznością zaprezentują się Dżem i De Mono.

Na swoją imprezę mogą liczyć także studenci, którzy swój dzień studenta” świętować będą 21 czerwca przy przystani na ulicy Piwnej. Start imprezy zaplanowano na 20:00.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz