

Przeszliśmy na czas letni. Czy przestawiłeś zegarek?
W nocy z soboty na niedzielę przeszliśmy na czas letni. O godzinie drugiej przestawiliśmy wskazówki na trzecią, a co za tym spaliśmy o godzinę krócej.
W nocy z soboty na niedzielę przeszliśmy na czas letni. O godzinie drugiej przestawiliśmy wskazówki na trzecią, a co za tym spaliśmy o godzinę krócej.
W związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem i w celu zminimalizowania niebezpieczeństwa rozprzestrzeniania się choroby, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko” Sp. z o.o. we Włocławku wprowadza nową usługę dla firm i instytucji z terenu miasta Włocławek.
O pozytywnych wynikach testów laboratoryjnych na obecność SARS-CoV-2 poinformował dziś wieczorem prezydent miasta. Łącznie we Włocławku potwierdzono dotąd 5 przypadków zarażenia.
Takie dane podał dziś prezydent Marek Wojtkowski. Oznacza to istotny wzrost osób objętych izolacją. Przed kilkoma dniami ta liczba oscylowało wokół 100. Większość osób przebywa w izolacji domowej, ponad 20 w kwarantannie zbiorowej.
Jak informują służby wojewody przebadanie kolejnych czterech próbek mieszkańców regionu dało wynik pozytywny. Chodzi o mieszkańców powiatów: bydgoskiego, nakielskiego i mogileńskiego.
Szybka ścieżka, minimum formalności, maksimum elastyczności – wszystko po to, by uczniowie i nauczyciele jak najszybciej dostali sprzęt do zdalnej nauki. Już w przyszłym tygodniu samorządy będą mogły wnioskować o pieniądze. Jeśli nie chcą czekać, już teraz mogą kupować sprzęt. Oddamy im pieniądze – zapowiada Urząd Wojewódzki
Wieczorem resort zdrowia podał informację o 49 kolejnych zakażeniach SARS-CoV-2, łącznie w Polsce wykryto już 1389 przypadków występowania koronawirusa. W województwie kujawsko-pomorskim odnotowano dotąd 33 osoby zarażone patogenem.
33 osoby chorujące na COVID-19 w kujawsko-pomorskim. Jedna osoba w stanie ciężkim, stabilnym, jedna w stanie średnio-ciężkim – to najnowsze informacje o stanie zdrowia zakażonych koronawirusem w naszym regionie.
Stan epidemii to także utrudnienie dla osób, które pozostają w trakcie leczenia. Konieczność zaopatrzenia w niezbędne recepty może dla wielu osób oznaczać oczekiwanie w długiej kolejce.
Rodzice dzieci, które biorą udział w rekrutacji do szkół i przedszkoli niebawem będą musieli złożyć potwierdzenia woli uczęszczania pociechy do wybranej placówki. W jaki sposób to zrobić? Zdalnie - informuje ratusz.
2025-07-17
2025-07-10
2025-07-07
2025-07-07
2025-07-07