'Bezpieczny przejazd kolejowy- Bezpieczny Piątek' w pow. radziejowskim
Radziejowscy policjanci w trakcie codziennych służb, kontrolują bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych. W piątkowych (31.07.20r.) działaniach z SOK rozdawali ulotki i informowali o bezpiecznych zasadach, przekraczania przejazdów kolejowych.